České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Mykóza nohou opatření ke zvýšení v létě, důkladné ošetření v zadu chronických

 
v pěti léta ke zvýšení mykózy nohou opatření, udržovat v čistotě prevenci
na
nohy, která zabránit chronický důkladné ošetření

Japonská 1 osoba tam se říká, že noha atleta, nakažených lidí se rychle zvyšuje v létě. Ale nejlepší, aby se zabránilo udržení nohy čisté, že je nutno důkladně ošetřeny tak, aby nedošlo ke zhoršení po infekci. Kawaguchi Takuro Kato ředitel Všeobecné fakultní nemocnice (Saitama prefektura) dermatologické „aby nedošlo k opakování opakování zabránit chronické také naleznete na dermatolog, jakmile“ se nazývá.

bakterie bez infekce, pokud okamžitě smýt i

sportovní noha je druh houby kožního onemocnění bakterií (bílá čára), se vyskytuje v infekce na kůži. Domácí infekce je nejběžnější, ale tělocvična a veřejné lázně, zázemí podlahy a tatami velké množství lidí, jako jsou horké prameny se využívají, je Trichophyton stejně jako v existují pantofle. S nebo překročil její bosá, Trichophyton přilne ke kůži. Nicméně, dokud bakterie připojené k úpatí napaden skutečně pěstuje trvat déle než dva dny.

„obvykle ve sprše nebo koupání, bakterie jsou odplaveny. Nejprve je čistit nohy sportovce prevenci nohy. koupat každý den, prosím prát správně mezi prsty. ucpání levné kožené boty nebo boty jsou vyloučeny, není na dlouhou dobu nosit odejít. umývání podlahy a tatami, samozřejmě, být takové, aby noha otřít mat prosím umývat malé fazole „by (Kato ředitel)

sportovní příznaky nohou Je rozdělen do tří typů. Může být mezi prsty a prsty, kůže je oteklé bílá, kůže je k interdigitální Jukujuku (Sicán) typ. Malý blistr typu, který umožňuje malý otok na oblouku a stranách nohou. Tyto dvě jsou doprovázeny silným svěděním. U typu hyperkeratóza je snadné být ve středu paty do chodidel, tlusté kůže, což způsobuje praskání obtížnější. Cítím malé svědění.
strach sloučí
onychomycosis převážně lokální lék se používá také

léčbu. Nejběžnější je v krému, dobrá propustnost a pocit, méně dráždící. Existují také masti, tekuté léky a typy sprejů.

„Pokud nemáte čistý ošetření, bakterie možnost a nehty s chronickým Existuje možnost sloučit onychomykózy proniknout. Sonaruto nejen pro drogy vnější použití, je nutné použít pití drogu tam bude „mít (Kato ředitel)

komerčně dostupné mykózy nohou léky, ale jsou věci, které lze očekávat, je vysoce efektivní, pokud správně používány, je-li špatné využití by spíše zhoršovat její příznaky.

Ředitel Kato „dermatologie, byly odebrány kůži z postižené oblasti provést mikroskopické vyšetření. kde našli Trichophyton a diagnóza poprvé mykózy nohou. plísňové onemocnění nohou s podobnými příznaky objeví jiná Protože jsou kožní onemocnění, sebevědomí není zakázáno. "
(Editorial)
8. května rozhovor, 2008 (obsah článku, příslušnost, název lékař informoval, že v té době pokrytí)

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena