České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Vysvětlí

encyklopedie onemocnění [rodinného lékařství] Malassezia další Hoenn Malassezia folikulitidy Malassezia folikulitidy

 
Malassezia folikulitida.
autor: Saiseikai Kawaguchi General Hospital Dermatology Department Takuro Kato
je flóra jakéhokoliv onemocnění nebo
kožní Malassezia furfur (škrob ukin) (Malassezia kožešiny kožešiny) je, spór Je to onemocnění, které se vyskytuje, protože roste ve folikulu ve tvaru.
vysoká teplota, vysoká vlhkost vzduchu, nadměrné pocení, související životní prostředí a kožní problémy, jako jsou nečisté, může dojít poté, co narazila na světlo. Jak se projevují příznaky
Mezi ženami a muži, které se často vyskytují u dospívajících a lidí ve středním věku, není žádný rozdíl. Určené jsou hrudníku, zad, ramen, horní části paže, atd., A to často bez malé relativně jednotné červené papuly a puchýřky na vlasové folikuly (mozeček práva) se slepují. Svědění se zdá být v mnoha případech mírné. Když kontrola a diagnostika

papuly (dostředivé) a puchýřky o obsahu byly pozorovány u tinea versicolor, stejně jako mikroskop, zjistili jsme řadu kruhových spor. Použití Zoom Blue skvrny bakterie a je užitečné.
Způsoby léčby
topické léky s antimikrobiální aktivitou (hlavně imidazolový typ). Pokud je těžké se zotavit, je itrakonazol (Itritzol) podáván perorálně. Péče o pleť, jako je čistota, mytí a sušení, je také důležitá.
rozlišovat mezi tím, co je
takzvané akné Pokud zaznamenáte onemocnění (akné vulgaris (vulgaris sedět pravděpodobné)) je důležitý. Akné, které je obtížné uzdravit kmen, má možnost této nemoci, proto se prosím poraďte s dermatologem.
Malassezia přejde k výběru prefektura zdravotnických subjektů
nemocnice vyhledat vhodný pro první návštěvě folikulitida.

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena