České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

rostoucí rozloučení v zdvihu riziku manžel nebo manželka - výzkum rakoviny země

 
rostoucí rozloučení v zdvihu riziku manžela nebo manželky - země výzkum rakoviny
ženy je „žádná práce“ + riskovat třikrát v „bez manžela.“ na kterou
kardiologie, neurologie, neurochirurgie, hlava, obličej práce společnost mrtvice jídlo pití

manžela při změně rodinného stavu, jako je rozvod nebo úmrtí blízké osoby, riziko cévní mozkové příhody je, že zvýšení na 1,26 dobách národních N bylo zjištěno, od mužů a žen 50.000 průzkumu mezi více než 40 let od výzkumného střediska. Zejména v případě mužů, a ztratí svou ženu, krevní céva je roztrhaný na krvácení do mozku zdvihu riziku „krvácení do mozku“ bylo zjištěno, že 1,5 krát. Na druhou stranu, v případě žen a žen, které nepracují ztratila manžela, riziko mrtvice ve srovnání s ženami, které jsou také manžel má práci, která byla rovněž znázorněno, tak, aby se zvýšila trojnásobně. Bylo hlášeno Centra sociální a zdravotní výzkumného centra et al Shoichiro Tsugane je 1.března vydání amerického lékařského časopisu „Stroke“ (elektronická verze).

dále zvyšuje rizika
v „Live s dětmi.“

ztrátě partnera, jako je rozvod nebo úmrtí je hlášeno, že zvyšují riziko výskytu nemocí jako jsou srdeční choroby, je mnoho. Avšak to, zda tyto změny rodinného stavu souvisí s mrtvicí, že nebyla odhalena. V této studii, rodinný stav a oddělení od státu Tsugane Pan et al., Který analyzuje data, která byla 15 let sledování o ženatých mužů a žen o 5 milionů lidí 40 až 69 let, kteří žijí v zemi devět regionů v průměru, žijící s partnerem tam je možné změnit, zkoumal, zda v souvislosti s rizikem vzniku mozkové mrtvice. V důsledku toho se zvýšil na 1,26 krát riziko cévní mozkové příhody z vdaná za muže i ženy změnou v manželském stavu mimo manželství, především riziko krvácení do mozku zdvihu až 1,48 krát u mužů a žen bylo zjištěno, že 1,35krát že.

Navíc, po ztrátě manžela tím, že žije s rodiči, zatímco snížení rizika cévní mozkové příhody u mužů je riziko, na zadní straně bylo také prokázáno, které mají být zvýšeny u žen. Kromě toho, po ztrátě manžela, v případě mužů a žen, kteří žijí s dětmi, ve srovnání s těmi, kteří nemají děti, pokud nedojde ke změně rodinného stavu, riziko mrtvice byla zvýšena na 1,45 krát.

Kromě toho žena Bylo také zjištěno, že je úzce souvisí s rizikem mrtvice být whether're pracovat. Neexistuje žádná práce, u žen, které ztratily manžela, mají práci, je riziko vzniku mozkové mrtvice než u žen, které jsou manžel dosáhl téměř ztrojnásobil.

Proč ta změna rodinného stavu, které zvyšují riziko vzniku cévní mozkové příhody -. Tsugane Pan et al., Nebo zvýšit množství pít a pít ztratí jeden z manželů v „posledních studií bylo prokázáno, nebo snížit množství jíst zeleninu a ovoce. Také zvýšená psychická zátěž, život který má tendenci netěší byl pozorován také hlášenou „a popis. Tyto změny naznačuje názor, že by se zvýšit riziko cévní mozkové příhody.

Kromě toho, k dalšímu zvyšování rizika v bydlení s dětmi, kromě vlivu ztráty manžela, pokud existuje možnost, že se stala role jako „rodič“ je těžké břemeno úvaha. Je to, jako vodítko vědět lidem zvláště vysoký člověk, co je riziko vzniku cévní mozkové příhody a s ním bylo prokázáno, že sociální prostředí je nutné vzít v úvahu okolní osoby.
(Vaše zdravotní encyklopedie redakční oddělení)

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena