České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

[přispívat] Nyní je velká šance,

 
[přispívá] velkou šanci
Riken Shigerutakashi Kato
vakcína vnitřní lékařství pediatrie kůže prevenci vrozených vad společnost na Nyní je Japonsko z zarděnek eliminaci japonské eliminace zarděnek zatímco zarděnky je převládající kolem zarděnky spalničky


dospělé, Norihisa Tamura zdraví, práce a fáze welfare „zarděnky je stále 10.000 případů. dalších infekčních nemocí by měla být zapnuta rozpočtu mluvit a často“, povolal jsem velký vlnky. Travel výstražné informace z různých zemí do Japonska bylo také oznámeno, mezinárodní na vnitrostátní vyloučení zarděnkám také stala naléhavou záležitost. Jak takový bychom měli jednat s vládou. Shigerutakashi Kato Pan (na základě National Institute of Infectious Diseases, bývalý americký Centra pro kontrolu a prevenci nemocí CDC = = výzkumník) na Riken vznikajících a znovu se objevujících infekčních nemocí výzkumná síť Promotion Center (Tokio) jsem musel vysvětlit. Kato poukázal na to, že zatímco „nejlepší šance proti spalničkám a zarděnkám eliminovat“ Současná situace, ujít, pokud je nedostatek vakcíny. Která země je uvedena v jasných cílů nyní, zdůraznil, že při provádění opatření agresivní.
poslední z zarděnky (zarděnky)

vakcína Konečným cílem zjistit počet výskytu zpráv a ročního přechodu je jasným příkladem „vymýcení viru“

Již neštovice jak je popsáno výše, je konečným cílem vakcíny proti infekčním chorobám, je „virus, které mají být odstraněny ze země (eradikace)“. Nyní přišel na pokraj obrny je právě vymýcení, Japonsko má slavnou historii úspěchu v vymýcení dětské obrny v zemi poprvé ve světě. Spalničky jsou Světová zdravotnická organizace (WHO) stanovila cíl vymýtit návaznosti na obrnu a zarděnkám a syndrom kongenitální zarděnkám.

V Japonsku v roce 1961, aby se přemoci epidemie dětské obrny v zemi, nouzové dovoz nikdy obrna Vakcína v Japonsku v kompetenci ministerstva zdravotnictví a sociálních věcí v té době (Mr. Kimi Furui) ze Sovětského svazu a Kanady a bylo naočkováno současně na 13 milionů dětí. Tato snaha je úspěšná, pacient několik let klesla, průkopníkem ve vymýcení dětské obrny. Že

Vládní rozhodnutí uspíší potlačení „nemoci zabránit očkováním (VPD)“, to bylo brilantně dokázat. Podobný případ je i v zahraničí, patří odstranění spalničky, zarděnky z jihoamerického kontinentu. Příklady stejného kontinentu (Kostarice, Chile, atd), je typický příklad, který ukazuje, že vláda může být podmanil si v rámci VPD je několik let, pokud budete mít vnitrostátní opatření, jako je agresivní najednou očkování (související článek).

jeví

Japonský současný očkování systém této epidemie, „odborníci z doporučení není živý systém“ není možné potlačit propuknutí VPD. Na neobdrží vakcínu v zásadě zdarma pouze ve věku definovaného v systému jako rutinní očkování, i odškodnění náhodou vážného poškození zdraví v jakémkoli očkování tenké.

Kromě toho, sledování toho, kdo vynechal očkování, existují problémy, jako nemůže být naočkováno podporováno. Výzkumný tým z ministerstva zdravotnictví, práce a sociálních věcí v zarděnkám epidemie roku 2004, „ne-li ke zlepšení míry imunizaci proti zarděnkám, včetně i mimo rámec dospělého rutinního očkování, epidemie se opakuje, nezabrání vzniku vrozeného syndromu zarděnek“ doporučeními šel.

toto ohnisko je nejen velmi nešťastné druhou stranu o tom, že opatření bylo dost na to, proti zarděnkám, že odborníci návrhu nebylo dost udržován při životě v očkovací politice, doposud to bylo také znovu upozornil na problém, který existoval.
jediný způsob, jak zastavit
vyloučení směřující země
dovoz vakcíny

Tato doba zarděnkám epidemie, simultánní očkování dospělého samce low-zarděnkám prevalence protilátek 20 až 40 let I. Nicméně, i když jdete do pozůstatků nyní domácí MR vakcíny (spalničkám zarděnkám) je dočasně nedostatečný, to oznámilo ministerstvo zdravotnictví, práce a sociálních věcí je již.
s vyššími výrobními pokyny k

domácích výrobních podniků vakcína, která mají být přijata teď by bylo nouzové dovoz vakcína ze zámoří. Spíše než vakcíny MR v mnoha zemích v zámoří, příušnicím a (příušnice = příušnice) MMR vakcíny obsahující používá, a to i v Japonsku pro cestovatele do zahraničí, očkování dovážené vakcíny MMR ve zdravotnických zařízeních skutečné výsledky jsou nahromaděné.

Vakcína MR tuzemských jsou velmi dobré, pokud jde o účinnost a bezpečnost, tam je v účinnost vakcíny MMR, bezpečnosti, které jsou používány v zahraničí srovnatelné. I když se na cestách, kde je import MMR vakcína v jednotlivých lékařů, skladového hospodářství, patří také k problémům, jako je například bankrotu kompenzačního systému import firmy došlo v osobním dovozu ní a inaktivované vakcíny proti dětské obrně nestačí pro zdravotní poškození náhodou ,

vládu, aby zajistila stejný systém a rutinní očkování provádí údržbu dat postiženého historii a míra očkování národních spalničky a zarděnky, takže vakcína se šíří dost po celé zemi, dovoz nouzové vakcín, včetně unisono očkování při současném zajištění dostatečné množství. To je přesně to, co je nejlepší odpověď, kterou musí mít země pro aktuální zarděnkám epidemie, je spalničky, zarděnky, a to i v základních podmínek k potlačení syndromem vrozených zarděnek. „To pinch je to skvělá příležitost k odstranění spalničkám, zarděnkám a syndrom kongenitální zarděnkám ze země, pokud Uragaese“ Chci zdůraznit, že to je.

Shigerutakashi Kato (Shigetaka Kato)

1964 lety, University of Tokyo Přírodovědecká fakulta Udělen. 69 let klesl z University Graduate School of Science doktorského programu, vstup do National Institute of Health (nyní National Institute of Infectious Diseases), od 02 let do amerického střediska pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC) slouží jako hostující výzkumník. Úřadující RIKEN vznikajících a znovu se objevujících infekčních nemocí výzkumná síť Promotion Center výzkumník od 06 let. Doctor of Science.

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena