České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Vysvětlí Japan Schistosomiáza

 

encyklopedii onemocnění [rodinného lékařství]
Japan hyperémii staré Chusho bude
Japan schistosomózy
Japonsko schistosomázu.
autor: parazit, který Kurume University School of Medicine Hospital patologie profesor Masayoshi Kage
jakékoliv onemocnění nebo
krevnička jaterní, je nemoc způsobená vajec. Schistosoma japonicum je, Číně, na Filipínách, byl široce obývá (pravidelný) v jihovýchodní Asii, jako je Indonésie.
tato nemoc, jakmile Kofu pánve, tón povodí, Hiroshima Prefecture Katayama okres, ale byl široce rozšířený, jako je povodí Chikugo řeky, zpráva o nových infekcí vymýcení Oncomelania hupensis je přechodný hostitel (hostitel) je nyní Neexistuje žádný.
Nicméně, u pacientů s anamnézou infekce Schistosoma japonicum, může sloučení cirhózou jater (cirhóza) a hepatocelulárního karcinomu může být viděn.
způsobit infekci něčeho
Schistosoma japonicum je způsobené larvami cerkárií, který je vytvořen v tělese mezihostitel Oncomelania hupensis pronikat z kůže.
cerkárií portál systému prostřednictvím krve a lymfy dosaženého (vrátnice Kei), stávají dospělí a žijí v portální žíle a tření. Vejce se stále nese portální žíly, nemůže projít tenkou obvodovou Gate Myakueda v játrech (a Masshomon puls), bude blokovat Monmyakueda (obrázek 13). Akční
červ vajec způsobuje nemoc není jediný, a zánětlivá reakce nebo alergické reakce v důsledku oběhu embolických poruch, hmyz vejce způsobit silný zánět. Poté, co se objeví, jak
infekci
příznaky, malátnost a prd na inkubační dobu dvou až tří týdnů (Ken Korea), ztráta chuti k jídlu, se objeví počáteční příznaky, jako jsou bolesti břicha. Počet invazi cerkárií, rozdíl v růstu, příznaky se mohou lišit v závislosti na, například v místě tření.
stejně jako čtyři týdny po infekci, další gastrointestinální příznaky ukazující na akutní enteritida, jako viskózní krev ve stolici nebo bolesti břicha, budete chtít objevit příznaky a respirační příznaky akutní nefritidy s vysokým stupněm anémie.
opakované infekce, v případě, že uplynula chronickou povrchu jater vyznačuje specifickou cirhóza obraz želvoviny (Kit továrně). Atrofie střevní sliznice (atrofie), ascites je vidět, Kitashi gastrointestinálního krvácení v důsledku selhání (úpadku) z jícnových varixů (bufet žilní průtok), může zemřít selhání jater. Většina je však asymptomatická.
U pacientů komplikované s hepatocelulárního karcinomu, se doporučuje občas karcinogenní zapojení infekce virem hepatitidy. Splenomegalie (odepřen) (slezina se zvyšuje) je znám jako nemoc, která ukazuje, ale frekvence je nízká. Diagnostika
revize a diagnostiku
Japonsku schistosomiáze, se provádí kontrola vajíček ve výkalech. Dále se provádí sérologickou diagnózou.
Mnoho pana Japonska proudu pacienta, protože infekce v minulosti, zánět jater není, vejce zastaralé je způsobováno. V ultrasonografie a CT, se ukázalo, charakteristický želvovina nebo pletivo, zjištění odrážejí vejce a fibróza kalcifikované je vidět.
vnitřní použití metod praziquantel léčebných
fluke boji proti drogám jsou platné, ale na vědomí, že jsou vedlejší účinky. Pokud jste postupoval k cirhóze, dělat léčbu cirhózy jater. Vzhledem k tomu, může být spojení hepatocelulárního karcinomu, zejména u pacientů s markery typu B nebo virus hepatitidy C pozitivní, navazující diagnózou obrazu je důležité.
přejde k výběru prefektura zdravotnických subjektů
nemocnice vyhledat vhodný pro první návštěvě japonského schistosomiázy.

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena