České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Peritoneální tumor

 

vysvětluje nemoc encyklopedie [domácí medicíny]
peritoneální nádor
peritoneální nádor
peritoneální nádor.
autor: Hirosaki University cti profesora Akihiro Munakata
jakékoliv onemocnění nebo
peritoneální nádor, je primární (primární vina) a sekundární (elektrostatické sekundární). Primární nádory, maligní tumor nazýván peritoneální mezoteliom (peritoneální Tadashi dýky) je typický a je relativně vzácné onemocnění.
Na druhé straně, v sekundární, nejčastěji mezi přední břišní onemocnění, které rakovinné peritonitida, jako je například rakovina žaludku, rakovina tlustého střeva, slinivky břišní (pankreas) rakovina postupuje, roztroušená (duchy) k dispozici je maligní onemocnění, které znázorňuje stav, která se rozšířila do pobřišnice v (značně postříkají stav). Jiné látky, jako je například intraperitoneální hlenu ústřední nebo relativně nízkým stupněm proliferace difuzní peritoneální falešné myxom (peritoneální pochybnosti, Ekite) nebo benigní, ke které dochází mezi retroperitoneum peritoneální To by mohlo zahrnovat peritoneální nádor po široké paletě maligní (anti-peritoneální nádoru) (tabulka 8).
příčinou je něco
peritoneální mezoteliom, což představuje zhruba čtvrtinu celého mezoteliomu do pohrudnice (pohrudnice), perikardu (Shinmaku), pobřišnice a jaderné elektrárny. Příčinou není jasné, ale mnoho 50-60 generací azbest (azbest) (azbest), průmyslových aktérů, vztahující se k azbestu bylo zdůrazněno.
rakovinný peritonitidu, rakovina žaludku, rakovina tlustého střeva, rakovinu slinivky, rakovinu žlučových cest, přes rakovinných buněk krevního oběhu nebo lymfatických cév z primárního nádoru, jako je karcinom vaječníků, nebo přímo do peritoneální stříká spread šířeny, je kvůli znamenat konec stav tzv rakoviny.
peritoneální falešné myxom, označovaný také jako podtyp rakovinového peritonitidy (Akei), dodatek (dodatek), ovariální mucinózní cystické žlázy (sliz vinu č normální) produkce hlenu, jako je rakovina nádor byla označena jako primární lézí.
Na druhé straně, retroperitoneální nádorů, všechny tkáně v Retroperitoneum že je pojivová tkáň, tuková tkáň, cévy, lymfatické cévy, svalová tkáň, nádor nastane od, například nervové tkáně. Kromě toho je benigní, maligní, v tomto pořadí, ukazuje shrnuty v tabulce 8.
V projevech
peritoneálních příznaků mezoteliomu, bolesti břicha, pocit abdominální distenze (N nebo Bowman), horečka, malátnost (Ken Korea), se objeví pokles tělesné hmotnosti, různé příznaky. Pokroku rychleji, možná budete chtít zemřít během šesti měsíců. V
rakovinných zánět pobřišnice, nevolnost jako subjektivní příznaky, nechutenství, zácpa, objeví nadýmání. Kromě toho, břišní masy (tradiční), někdy doprovázena bolestí břicha. Toto onemocnění je konec etapa tzv rakoviny, celková malátnost v důsledku kachexie (morem situ) (Ken Korea), vyčerpání (těžká podváha) je také vidět.
peritoneální false myxoma je obecně mnoho věcí, které sledují průběh dlouhodobě, v počátečních viděl mnoho případů bez příznaků. S pokrokem ve fázi, znamená to, zácpa, nevolnost, příznaky, jako je ztráta chuti k jídlu.
retroperitoneální tumor, spíše než specifické příznaky, pokud chcete navštívit nádor se nachází v břiše a je častější. Někdy nevolnost, zvracení, můžete si stěžují na příznaky, jako je nadýmání. Duodenální stenóza, aby stlačil na varhany v retroperitoneálním, může se ukázat příznaky, jako je stenóza močových cest. V
revize a diagnostiku
peritoneální mezoteliom, bude přijímat dostatečné rozhovor Za prvé, přítomnost nebo nepřítomnost historie ozáření, jako je azbest (azbest).
peritoneální mezoteliom, rakovinné peritonitida, peritoneální falešné myxom, v retroperitoneální nádoru, jsou oba nejužitečnější pro břišní ultrasonografie a CT břicha diagnostikovat šíření nádoru. Definitivní diagnóza má cytologie ascitu je užitečná, ale rozhodnutí není jednoduché, v některých případech je diferenciální diagnóza je obtížná.
léčebné metody
peritoneální mezoteliom, léčba peritoneální falešné myxomy je spotřební nádory chirurgicky jak je to možné. Je zde být také použity v kombinaci s chemoterapií a radiační terapií s léky proti rakovině, v té době. V
rakovinný zánět pobřišnice, ale ne jen agresivní léčba symptomatická léčba se provádí. K dispozici je také podávání léků proti rakovině do břišní dutiny, ale efekt nelze očekávat příliš mnoho.
retroperitoneální nádory, odstranění nádoru chirurgickým zákrokem je první volbou. V případě benigní nádor je poměrně velká, i aktivně se provádí resekce. Na druhé straně, v případě zhoubných nádorů je pravděpodobné, že i v případě opakování řezu, v unresectable vykonané chemoterapií nebo radiační terapie s léky proti rakovině.
nevolnost ve středu, pokud břišní příznaky nadýmání popsané v
cíl, ke kterému si všimnete nevolnosti, zvracení, ztráta chuti k jídlu, bolest břicha, hmotnosti, dále ztrácet, kachexie, jako je malátnost ( lze-li vidět celý příznaky těla, které naznačují velmi oslabený stav), naleznete na interní lékařství co nejdříve. Lékařské předměty vhodné pro první návštěvě
peritoneální nádor
přejde do nemocnice hledat výběru prefektura.

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena