České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Ptóza

 

◆ ● slouží ke zvýšení příčinu ● ◆

víčka, nenormální a svaly víček levator svalu závisí na abnormality oculomotor nervu se pohybovat svaly.
vrozená z mnoha věcí, ale že unilaterální je velké, to může také být viděn v obou očích. Já často dědím.

to se odkazuje na stav, ve kterém oko je obtížné otevřít v těchto jiných než falešného ptóza, uvolnění kůže na víčkách (prohýbání), snížení patologického oka (vrozená malé oko), atrofie (atrofie), oka vosk (slepota stav, ve kterém je oko menší) dojde, a podobně.

◆ ● je připraven k příznakům ● ◆ víčko na

se překrývající v horní části oka.
když

hrozné, v oslabené normální vývoj zraku, příčiny amblyopií a perspektivu.

Je-li určitá úroveň hypofýzy, když vidíte věci, budete mít postoj, že zvednout bradu. Aby se pokusili získat více víčka, vrásčitá čelo, obočí půjde nahoru.

Kromě toho může vyvinout dvojité vidění (věci objeví na dvojnásobek) s ptózy. To se stane, když se sval nebo nerv pohyb oční bulvy zároveň Kitaichi abnormální.

◆ ● ošetření ● ◆
být

víčko není překrytí v horní části oka, když je viditelný se podíváme na situaci žák. Co žák je zcela obsažen uvnitř víčka, budete potřebovat operaci. Se skládá z prvních šest měsíců kolem května, aby operaci.
také snížena

víčka, když víčka pohybovat, protože tam je síla svalů (zvedač) zvýšit nad víčko, proveďte operaci na snížení šití sval. V případě, že víčko nepohybuje vůbec, připojení k čelu svalu pomocí svaly na nohou, provést operaci, která zvedací operaci.

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena