České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Akutní zánět průdušek

 

charakteristické příznaky

vdechnutí hrdla vzduch nosem nebo ústy, přes průdušnice, průdušky je část průdušnice je rozdvojený, což dále větev Bronchiolitida a alveoly. Akutní zánět průdušek je způsobena různými viry, je zánětlivé onemocnění sliznice dýchacích cest z průdušek do průdušinek. Otok sliznice zánětem průdušek úzké dýchacích cest za účelem dalšího sekreci hlenu je dále zúžit dýchací cesty, horečka, získám násilné kašel a velké množství hlenu. Může vyvolat dýchací potíže. Vzhledem k tomu, virové infekce, antibiotikum nemá vliv, protože to může být sekundární pneumonie, někdy navíc k symptomatické léčbě (kašel, hlenovitých střihu, atd) s použitím antibiotika.

Pojďme návštěvy v lékařském vyšetření načasování

co nejdříve zdravotnickém zařízení. Kašel není schopen spát špatně, plivat, jídla nemůže být přijata, pokud se objeví příznaky, jako jsou kulhání, v noci, řekněme návštěvy zdravotnických zařízeních i letní.

Home Care

Pojďme ležel mezi aktivitou
domu. Pojďme do mateřské školy /mateřské školy po vyjmutí lékaře. Jídlo: Nevadí mi jídlo jako normální. uveďte lék, který předepsal lékař správně. Koupání - Pokud nemá horečku, můžete se koupat. Když je tělo v teple, je, že tam je, že kašel je špatně pojďme na vědomí. V případě, že kašel je těžké a bude starat
vedle kašel, pojďme odpočinout způsobuje horní části těla. Udržujte vnitřní vlhkost 60 až 70%. (Při použití sprchu na stěnu koupelny, atd), kde jdete do páry a páry bude jednodušší a dýchat. Použijeme jej, když je zvlhčovač.


※ tento roh bude číst následující „O použití“, použijte k souhlasu. Při použití předpokládáme, že souhlasíte s obsahem "O nás".

~ pro ~
používat

Tento roh, přímý rozhovor, pohmat, se provádí bez zásahu, jako je poslech, u pediatra, poskytovat a radu všeobecné lékařské informace To je. Vzhledem k tomu, že se nejedná o „lékařské ošetření“, nemůže být diagnóza konkrétního osobního nemoci. Uživatel určuje informace založené na vlastní nebezpečí, jsme navštívili přímou lékařskou instituci, pokud je to nutné, diagnostika a léčba, přejděte lékaře, pod dohledem.

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena