České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Chřipkové

 

encyklopedie onemocnění [rodinného lékařství]
chřipky
chřipka
chřipky vysvětluje .
: autor: Oita univerzita Lékařská fakulta regionální lékařské a pediatrii profesora Kiyoshisatoru Korematsu
původce viru žádnou nemocí či
převládající chřipka Existuje typu A a B-typu. Společně, protože tam je přírodní změnit tvar pozvolna říci, že mutace, nemůžeme dostatečné množství protilátek, bude to kolikrát infekce.
Jak se příznaky objeví
Pozdní 12. března roku je epidemické období. Inkubační doba je jeden až tři dny, náhlá vysoká horečka (39 ° C nebo vyšší), začne se symptomy ochablé (malátnost (Ken Korea)). V
dospělých a starších je charakteristická je bolest kloubů a svalů, ale děti mají tendenci často není jasné příznaky. Kašel (kašel), bolesti v krku, bolesti hlavy, průjem, zvracení, zahrnuje také jako je bolest břicha. Horečka někdy následuje asi jeden týden, může to opět ohřívat i poté, co jeden den jednou antipyretikum. Bronchitida as
komplikace, zápal plic a encefalopatie (encefalopatie). V případě křečí nebo vědomí či ztraceno, je zde možnost encefalopatie. Encefalopatie může rozvinout do jednoho dne před horkem hodně, že může nastat křeče a poruchy vědomí, než že v době návštěvy v nemocnici.
inspekce a navzdory diagnóze
vysoká horečka, zarudnutí v krku existuje mírná tendence, ale byla dříve považována za symptomy, v posledních letech, sliznice nosu třením s vatovým tamponem zkoumat test antigen Bylo možné diagnostikovat pacienty s mírnou chřipkou. Tato inspekce samozřejmě není všestranná.
V poté, co po několika dnech jen v případě, a zvrácení horečku, je možné, že i v chřipky se stává negativní při kontrole.
Způsoby léčby
Odpočinek a přiměřený spánek, vlhkost a výživa jsou důležité. V minulosti nebyl žádný stříbrná kulka, v posledních letech, oseltamivir (Tamiflu), nyní zanamivir (Relenza), který zabil virus chřipky lék (antivirotika), mohou být použity. 10 generací pacientů trpících chřipkou
vykazují psychiatrické symptomy, spojené s léčbou chřipky léky (Tamiflu) byl podezříván, ale opustit psychiatrické symptomy chřipky sám byl také poukázal na to, lék Neudělal jsem o tom žádné závěry.
Na druhou stranu, je to, že existuje příčinná souvislost s nástupem používání a encefalopatie antipyretik, se stala do jisté míry zjevné. Acetaminofen (Anhiba, Karonaru, atd.), Použití non-antipyretické, zvýšení úmrtnosti v době encefalopatie. Místo toho, aby zneužívání a říkat antipyretika, protože teplo je vysoká, měli byste se snažit odpočívat a hydratace. Tyto
profylaxe
epidemie zdrží jít ven, umýt si ruce a obličej v okamžiku návratu domů, je důležité, aby kloktadlo. Kromě toho, jak bylo popsáno výše, často nástup encefalopatie je jen horečka, může vyvolat křeče nebo porucha vědomí před návštěvě nemocnice. Proto spíše než léčba z onemocnění, prevence je důležitá. Jediným způsobem, jak zabránit, je očkování. Iv případě, že očkování jste někdy aplikován na chřipku, ale můžete očekávat, že ke snížení závažnosti.
500 osob méně než ke konci října 2009, nyní je rozdíl
svět pandemii chřipky a sezónní jsou infikovány, měla asi polovina se obával propuknutí ptačí chřipky typu A mají zemřel (H5N1) bylo to, ale v roce 2009, epidemie chřipky typu odvozený z vepře (pandemie H1N1 2009) začal.
pandemie H1N1 2009 funkce, infekce síla je silná, že (počet osob je 2 · 0-2, 3 osoby, jeden pacient je infikován, sezónní 1 - 3 osoby), protože virus v plicích rostou, a lidé, kteří měli dýchací chronických onemocnění, včetně astmatu, pan těhotné ženy mají oslabený imunitní, diabetes, pacienti v různých neřešitelné léčení nemocí může být náchylné k závažné. Kromě toho sezónní často u kojenců encefalopatie, tam je tendence, která se rozvinula na vrcholu základní škola nižších tříd. Nicméně, toto je Shirezu být poprvé epidemie pro ty z nás, kteří nemají protilátky, je třeba pečlivě zvážit budoucnost přechodu.
chřipka přejde k výběru prefektura zdravotnických subjektů
nemocnice vyhledat vhodný pro první návštěvu .

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena