České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

„LDR system“ - bezpečně rodit v atmosféře dodávky domácí

 
„LDR systému“ - dodávky do domácností atmosféry bezpečně porodit
obývací pokoj s
také slouží jako ložnice

Chcete-li klidnější porodu doma, bezpečnost Neexistuje mnoho těhotných žen, které si vybírají nemocnice s ohledem na jejich pohlaví. "Systém LDR", který splňuje tyto potřeby. Angličtina z „práce, dodávky (dodávky), zotavení“ v systému, která byla zkratka pro, budou moci rodit v atmosféře být doma v obývacím pokoji.

pohybovat zbytečné
v době porodu

LDR systém se narodil ve Spojených státech. Mezinárodní nemocnice St. Lukeova byl rychle zaveden v Japonsku (Tokio) porodnictví a gynekologie Hiroyuki Ito čestný lékařský ředitel je popisován jako „v atmosféře domácího porodu, je systém, který může být matka a dítě spolu bezpečně porod“.

Ve skutečnosti, LDR pokoje mají v sobě spojuje atmosféru doma v obývacím pokoji a ložnici, těhotné ženy dostatek, aby mohli uvolnit. Kromě toho, zařízení, které se dokáže vyrovnat s dodávkou vysoce rizikové jiného než císařským řezem, je umístěn v nábytku, jako jsou skříně, tato zařízení jsou k dispozici v době porodu, byla přeměněna na porodním sále.

„Z tohoto důvodu není nutné pro pohyb v době narození. konvenčně, těhotná žena je pracovní místnost, porodní sál, na které musí být přesunuta na pooperačním pokoji, porodním sále a obrazu na operačním sále překrývají, těhotné ženy, kteří se cítí stres nebyl o nic méně „(stejná čest lékařský ředitel)

relativně drahá cena je nevýhodou

Kromě toho

 • Privacy donucovací okapat

 • může porodit v rodině docházky
 • dodávka tabulka je široká, volných míst může být užíván
 • po porodu také pomalu relaxovat v obývacím pokoji pocit
 • Komunikace je snadné vzít
  z lékařů a sester

  - jako jsou výhody jsou mnohé. K dispozici je také lékařská strana, péče je pravděpodobné, že i výhodou korespondenci lze rychle na abnormality.

  Nevýhodou jsou náklady na doručení nákladné. „Záleží na vybavení nemocnice a místnosti, jedna z pracovních sil na 400.000 jenů 1.000.000 jenů před a po zepředu a zezadu bude vodítkem. Další nevýhodou je, bude, že inklinuje k těhotným ženám je plavé v rodině může být viděn.“ (Ito čestný lékařský ředitel)

  LDR systém se stává celostátně populární. Lidé se v průběhu těhotenství, výhody a nevýhody tohoto systému, přičemž zváží, může zvolit dodání prostředí, které vám vyhovuje.
  (Editorial)
  ※ Foto: International Hospital St. Lukeova
  2003 září rozhovoru (obsah článku, je pacient pojištěn, titul doktora, který v té době pokrytí)

 • Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

  Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena