České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Dospělý krvácení z nosu, nemocí souvisejících s životním stylem i

 
dospělých krvácení z nosu, jako je vysoký krevní tlak v pozadí, a to také stává

zimní nemocí souvisejících s životním stylem, jako je vysoký krevní tlak v pozadí, jako je sušení studený vzduch a vzduch je snadné se dostat z nosu stala podnětem . V dospělém krvácení z nosu a krvácení z nosu dětí, které, jako příčina je jiná. Stejný love Memorial Hospital (Tokyo) Osamu Nohara ředitel otolaryngologii, slyšel o dospělé krvácení z nosu. Životní nemoci, jako je hypertenze a diabetes, mohou být skryty v pozadí.

oslabena krvácení prodej z plavidla

dospělých krvácení z nosu, ale hlavně díky tomu, že kapiláry nosní sliznice může být poškozena vnějšího podnětu. „80 až 90 procent krvácení z nosu, asi 1,5 cm od vchodu do nosu je z plexu kiesselbach ze místo v zádech“ v (terénní ředitel)

středního věku a starší lidé, slabý vysoký krevní tlak a cukrovka, například kornatění tepen Někdy se céva rozpadne a to se stane. Infarkt myokardu, mozkový infarkt, prevenci nebo angina pectoris, antikoagulant se k umělému dialýzu přičemž, může být obtížné zastavit krvácení.
krvácení z konzultaci

„kiesselbach v plexus pokud
opakování umístěte bavlny nebo gázy ke krvácení umístění, pokud Alar na (nozdry) a je silně lisování s prstem, 10-15 se zastaví asi minutu. Nicméně ani nezastavil, když opakovaně nebo by měly být konzultovány ihned ENT „(obor režie)

, když je krvácení z nosu vyšel, směrem nahoru, když krev jícnu V některých případech. Když se krev nahromadí v žaludku, dostane se deprese a někdy zvrací. V této době se hmota krve se zasekl v hrdle, je zde také riziko udušení.

Pokud se krvácení, může být shrbený postoj ven krev z nosu a úst. Když chci lehnout, spím než spát. „1 až 2 týdny dokonce zastaven krev je k odpočinku těla i mysli, pití a cvičení, prosím, co nejvíce vyhnout, jako je podráždění nosu,“ řekl ředitel.
červenec 2001 Rozhovor (obsah článku, přidružení lékaře, titul v době pokrytí)

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena