České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Jakmile dochází tažený sval - Dojde-li k

 
vytáhl svalů ránu těsně ihned zchlazena obvaz - ihned zchlazena
úseku na
PREVENCE navinuta pevně obvaz

napětí svalů, je pravděpodobné, že se vyskytují v stehen a lýtkové svaly. A „že obinadlo chlazené jakmile došlo. Před cvičením nezapomíná úsek prodloužit svaly pro prevenci“, Keio University School of Medicine (Tokio) Sports Medicine Research Centre of Toshiro Otani profesora (ortopedické ) radí.

butin a zvuk je silná bolest

nohy a ramena kloubu se pohybuje svalu. Konec svalů, šlach a stal se (Ken) je připevněn ke kosti horních a dolních kloubů. Svaly jsou vyrobeny z tenkých svalových vláken, společný pohyb nastává svalová vlákna zprostředkovat sílu na šlachy.

„Je svalu snadno stalo, mnohé existují, jako stehen a lýtek dozadu, to je sval, který peří jako sval ve tvaru podobném peří ptáka“ (Kyoju Oya)
Při pokusu o přistání u

skoku, bude stehenní svaly zmenšit sval zmírnit náraz přistání. Pak, když při působení velké síly do svalu přistání, svalová vlákna se odtáhla od šlachy, se má za to dojde k napětí svalů.

moment svalové napětí je tupý zvuk, jako je například „butinu“ nebo „Butsun“, že dojde k intenzivní bolest.

protáhnout svalová vlákna před cvičením

svalu je (v pohodě) námraza, jakmile ta část, která, když jsem vstal a dal tlak ránu a elastický obvaz na napjatém něm, k návštěvě ortopedické.

metoda prevence je úsek i to, co na to říct. Roztáhnout význam „natahování“. Kyoju Oya stál v pozici, ve které jste stisknout tlačítko „zeď v náručí, nohy ohýbání na jednu stranu, opakujte akci rozšířit do té míry, že není cítit úsek rovný a druhý pod úhlem. Reprodukce na stehna a lýtek svalových vláken pomalu bolesti prosím, buďte. Tato síla kontrakce průtok krve se zlepšuje svalu také roste, je účinná při prevenci svalového napětí mluví. "
(Editorial)
2009 rozhovoru června (obsah článku, věci příslušnost, název lékaře v době krytí)

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena