České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Účinek prosebníka hojení ran dříve

 
kolagenu v kolagenu prosebníka k hojení ran dříve
vaše pokožka, vědecké ověření předem

„Vaše pokožka se stává Purupuru“, „bolest kloubů je zmírnila.“ jako je účinek, jako je kolagen, který se stal boom časové období. Nicméně, mezi zdravotnickými pracovníky se soustředit na vědecké důkazy „se člení v těle, i když jedí a pijí kolagenu, aby se stal aminokyselina takové účinky nejsou“ Myšlenka, že byl hlavní proud. V poslední době se však stále kolagenu výzkumná zpráva připomíná, že by bylo dobré pro pleť je jeden po druhém. Kromě toho, kolagen nejen vést k napětí a vlhkost pokožky, která také byla nalezena k urychlení hojení rány. Ale efekt kolagenu byla také poslal chladný vzhled jako „Mayutsuba“ od zdravotnických pracovníků, ale zdá se, že změna názoru v lékařské komunitě na základě těchto výsledků výzkumu.

potvrzení nápoj
po třech hodinách v krvi z na

Kolagen je typ bílkoviny, se říká, že tvoří jednu třetinu všechny proteiny lidského těla. Také zahrnutý v ryb a masa, „vařený Kogori“ při vaření, jako je kuřecí křidélka a ryby samotné ara je kolagen. Dále, ti menší, než je aplikace tepla na malé částice (molekuly), které tvoří takové kolagenu želatinu, dále ty, které v menší molekuly, jako je enzym nazvaný „kolagen peptid“. Mnoho doplňků, které obsahují kolagenové peptidy, jsou snadno stravitelné a absorbovány než kolagen.

Mnoho lidí tvrdí, že „neexistuje žádný účinek na kůži a kloubů způsobené kolagenem“, „bude jíst a pít kolagen a kolagenní peptidy jsou rozložené stát aminokyseliny“, které jako základ CITES. Nicméně, Graduate School of Agriculture, Kyoto Ústav aplikované a jeho kolegové Kenji Sato biologických věd dříve žádala, aby jí pít doplněk komerčně dostupného kolagenu peptidu s muži a ženami pět lidí zdravých, zkoumal krev, všichni peptidu aminokyseliny v těle ale není degradován, i 3 hodiny po pití, které bylo zjištěno, že i nadále peptidu v krvi ( J Agric Food Chem
2005; 53: 6531-36).

Kromě toho byl požádán, aby vypít 10 gramů denně doplňky kolagenu peptidu u lidí s dekubity (Jokuso), označovaný také jako „dekubity“, proleženinou ran ve srovnání s těmi, kteří byli požádáni, aby vypít placebo výsledky výzkumu léčit byl brzy ( Jpn Pharmacol Ther
2015; 43: 1323-8), která byla hlášena také z jiné skupiny.
Podle

pan Sato, který je výsledkem více výzkumu ukazují, že suplementace kolagenu peptidu je dobré pro pleť na druhé z nich byly hlášeny. Ačkoli mezi pracovníky ve zdravotnictví měla rozšířený negativní pohled na působení kolagenu, Pokrok v této vědecké ověření, je pravděpodobné, že přijde znovu kolagen boom vysoká.
(vaše zdraví Encyklopedie Editorial)

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena