České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Měl jsem krvácení z nosu kvůli teplu! Na co si dávejte pozor, když máte bolesti hlavy! Co?

 

Jsem překvapená, když mé krvácení z nosu vyjde s teplem! Je to už dávno, existují vzpomínky, které způsobily masivní krvácení během činnosti klubu v letních prázdninách. Po spuštění na školním dvoře, krvácení z nosu .... Obyčejný Bylo to úžasné jakékoliv upozornění bylo rovněž netrpělivost, protože se bez Botoboto (pot), žízeň, než krvácení z nosu, je hlava točila hlava s velkým množstvím potu. Můžete se rozhodnout v aktivitách letního klubu. Je to těžké! Stín chyběl, ale moje krvácení z nosu se zastavilo kromě mne. Zjistil jsem, ale myslím, že to bylo způsobeno tím, že něco neudělalo. Tentokrát mé krvácení z nosu vychází kvůli teplu! Na co si dávejte pozor, když máte bolesti hlavy! Co? Představím.


Obsah

 • 1 Příčiny krvácení z nosu v důsledku tepelného mozku
 • 1.1 Kde se dostanete z nosu krvácení z nosu?


 • 2 Jak se vypořádat s krvácením z nosu
 • 2.1 1. Krvácení z nosu
 • 2.2 2. Vypořádat
 • 3
  případ, který navíc k krvácení z nosu a je zde i bolesti hlavy
 • 4 poslední
 • 5 Doporučené související články
  of úpal

  příčinou krvácení z nosu v důsledku tepelného mozku způsobuje krvácení z nosu kvůli úpalu je příčinou "šíření krevních cév". Tepelný zdvih nastane, když je tělo přehřáté. Krevní céva expanduje, aby uniklo teplo z vnitřku těla. Můžete rozptýlit krevní cévy a pot a pokusit se regulovat tělesnou teplotu. Rozšířením krevních cév nosu se kapilární krevní cévy v tenké sliznici nosu řezou a způsobují krvácení.

  Odkud se dostanete nosem z nosu?
  8 až 90% krvácených z nosu bude krvácet z místa nazývaného Kieselbach v zadní části asi 1 cm od díry v nosu. Mnoho krevních cév se shromažďuje, je snadné krvácet, protože sliznice je tenká. Krvácení z nosu vychází odtud ↓
  Jak se vypořádat s syndromem úpalů z nosu Existují dva způsoby, jak čelit krvácení z nosu.

  1. krvácení z krvácení z nosu
  2. vyrovnávání se s úderem tepla

   Musíte tyto dvě rychle provést. Protože tepelný zdvih se může rychle zhoršit. Za prvé, je to hemostáza s nosem.

   1. Krvácení krvácení z nosu: budu krvácet z nosu ve třech krocích.

   1. a trochu tvářit se
   2. špetka nosu (5 až 10 minut)
   3. chladit nos (protože cév zmenšit) ※ použití, jako je studený ručník ledem

    Je snadné pochopit metodu krvácení z nosu. Při řešení této hemostázy se vyrovnává s tepelným mozkem.    2. Protiopatření proti tepelné mrtvici: příčinou krvácení z nosu je tepelná mrtvice, a proto je třeba učinit tato tři opatření.

    1. v pohodě pro životní prostředí → umístění
     s klimatizací, odstín
    2. hydratace → orální rehydratační terapie a sportovní nápoje
     chladí
    3. tělo → zchladit tepnu
     Chlazením těla se teplo těla rozptýlí a tepelný zdvih se zmírní. Vychladíme tři body, kde prochází tlustá céva (tepna). Tělo může být účinně chlazeno.
     1. podpaží
     2. kořen stehno (třísla)
     3. vedle krku (pulzující místo)
     4. ochladit celý nos
      v typickém úpal je řešení na 1-3 výše, ale tam je stavění krvácení efekt cév zmenšit chlazením nos, protože to má vyjít krvácení z nosu. Nechte je trochu vychladnout studeným utěrkou, lednicí, ledovým pytlíkem apod. Zaveďte a udržujte izolaci atd. Kolem ručníku.

      Pokud máte bolesti hlavy jiné než krvácení z nosu - Pokud máte bolesti hlavy, bude to v mírném útlumu. Bude to důkaz, že teplo se zhoršuje. Symptomy dehydratace také postupují, krevní oběh do mozku se zhoršuje, takže je nutné přijmout okamžitá opatření. Podrobnosti zde jsou napsány ↓ Příčina bolesti hlavy s mozkovou mrtvicí, metodou zvládnutí, bodem pozornosti, obsahem o léčbě bolestí hlavy. Můj tepelný úder pokračuje v bolestech hlavy! Je pravda, že horší chyba, co dělat! Co?

      Nakonec jsem se během aktivit v letních klubech najednou potkal. A ve velkém množství! Vzpomínám si, že jsem víc než obvykle uvízl. I když jsem šel do stínu a chyběl, ačkoli to říká stín, je to léto pod spalujícím sluncem, takže to asi nebylo v pohodě. Nevěděl jsem, že budu chladit nosem hemostázou. Je efektivní ochlazení a zmenšení krevních cév. Vzhledem k tomu, že tepová frekvence se může rychle zhoršit, pokud máte krvácení z nosu a bolesti hlavy, řekněme to bez prodlení. Pokud se symptomy neobnoví, zvažte také sanitky /nemocnice (interní lék /nouzová situace). Existují další příznaky kvůli tepelnému mozku? Vybrané pečlivě vybrané příznaky o tom, jak vyléčit speciální tepelný úder! ! Můžete zkontrolovat, jste spolu tady budete potřebovat pomoc, aby krvácení z nosu, rýma, ucpaný nos. Rýmu, ucpaný nos dát dohromady pečlivě vybrané příznaky!


 • Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

  Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena