České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Možná

tabák i ti, kteří nadále kouří po mnoho let, a protože luxusního zboží, vyrobené na příležitost, aby přezkoumala kouřit, pokud jste pochopili dopad poškození a krevní tlak na cévy

 
příčinou vysokého krevního tlaku (1) tabákový . Pojďme vážně zvážit "vztah mezi hypertenzí a tabákem", který se bojí, pokud nevíte.

vliv
tabáku vzniku krevní tlak

„nikotin“ byla zahrnuta v kouři tabáku a „oxidu uhelnatého“ se pro zvýšení krevního tlaku k uskutečnění kornatění tepen. Nikotin je nejen hormon, který zvyšuje krevní tlak je vylučován stimuluje nadledvinky, je mechanismus, který je zvýšený krevní tlak, aby se sympatický také vzrušení. Dlouhodobá sát jako dobrý cholesterol je snížena, aby se zvýšila špatný cholesterol, aby podporovaly kornatění tepen se naopak zvýší riziko anginy pectoris nebo infarktu myokardu jako výsledek.

zvyšuje tlak krevní tlak a krevní stoupající

„nikotin“ je stimulovat sympatický nervový systém jako „nikotin“ v „oxidu uhelnatého“ obsažené v tabáku, tepová frekvence se také zvyšuje. V tabáku lektvarů systolický krevní tlak (systolický krevní tlak), je normální, 110 až 130 mm Hg, diastolický krevní tlak (minimální krevní tlak) je obvykle 55 až 65 mm Hg, a že zvyšuje srdeční frekvenci z běžných 60krát na 80 krát tam a zpět Já vím.

Kromě toho, že „oxid uhelnatý“ způsobuje nedostatek kyslíku v krvi, jsou na obtíž krevních cév a srdce.

následuje stavu vysokého krevního tlaku po dlouhou dobu v tabáku lidí box

krevního tlaku s jedním cigaret se zvýší o 10 až 20㎜Hg, bude stát i nadále po dobu asi 15 minut. Jinými slovy, pokud sádáte 20 lahví, bude celkový krevní tlak vyšší než 5 hodin.

V případě, že vysoký krevní tlak stav pokračuje kouřem, oxidační látky obsažené v tabáku mají značné škody na buňkách krevních cév, a urychlit také progresi kornatění tepen.

případ u kuřáků ve srovnání nástup často

kuřáky a nekuřáky, jako je infarkt myokardu a rakoviny, těch kuřáků objeví silné kornatění cév v celém těle . Cévy jsou ucpané, zvýšit rizikový faktor ischemické choroby srdeční a náhlé smrti, jako je infarkt myokardu, která se stává tvrdý, dvakrát až třikrát pravděpodobnost vzniku nekuřák, náhlá smrt, je to pět až desetkrát Jsou zde některé výsledky. Mozkový infarkt, rakovina, arytmie, také zvyšuje riziko nohy plavidel zúží onemocnění, bude také stejně vysoká jako 1,5 až 2 násobku úmrtnosti.

Existuje stovky nebezpečí a žádný zájem! Doporučujeme

Nekuřácké kouření je pravděpodobně více zmatků tam jen tak velké škody. Je také velkým problémem, že pasivní kouření dává okolním lidem riziko vážného onemocnění.


k návyku na nikotin

, že existuje silná závislost, která se nemění lék je „nikotin“. Zde jsou důvody, proč nemůžete přestat, objevují se abstinenční příznaky. Když kouříte, nikotin prochází krví z plic a dosahuje mozku. Zdá se, že je klid kvůli kouření, protože existuje receptor, který způsobuje potěšení, když je nikotin vázán na mozek. Na druhou stranu, jak abstinenčních příznaků, neklid, pocit dřezů, zvyšuje chuť k jídlu, frustrující, je to špatné usínání, spánek je mělký a centralizovaná síla chybí, objeví celou řadu příznaků.

pomocí nekuřácká zahraniční a medicíny přestat tabáku

to není jistý, jeho sama přestat tabáku, nekuřácké ambulantní a kliniky máte lékaře, který byl nekuřácká vedení Promluvme si. Kromě léčby nekuřáckým na klinice, koupit nekuřácké pomocné léky v lékárnách a drogeriích, k dispozici je také způsob, jak začít snadno nekuřácké.

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena