České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Faktor fruktózy je zvýšený krevní tlak - faktor době užití podle krevního tlaku rytmu podobají se diabetiků (2009.10.22 příspěvků)

 
onemocnění sektorové zprávy /diabetes /fruktóza zvýšení krevního tlaku - u pacientů s diabetem krevní tlak rytmus časový okamžik užívání a připomínají úzce (2009.10.22 me)

2 studuje výsledky z fruktózy, která je zahrnuta v mnoha, jako nealkoholické nápoje (fruktóza) je spojena s hypertenzí, se konala v Chicagu, American heart Association (AHA) Byl vyhlášen na schůzce pro výzkum vysokého krevního tlaku.

1 položek, USA Srovnání Colorado Richard J. Johnson et al onemocnění ledvin, tlak oddělení vysoký krevní na univerzitní profesor šel kontrolní studie. Ve studii, muži 74 případy průměrným věkem 51 let, dostal dva týdny k jídlu, včetně 1 den 200 g fruktózy. 200 g v množství daleko za fruktózy průměrnou spotřebou 50-70 gramů na den Američany, ale tato osoba není málo spolknout 1 den 150 g. Polovina subjektu, denní dávka hyperurikémie terapeutického činidla allopurinol pro snížení hladiny kyseliny močové, a zbývající polovina se užívajících placebo.

Po dvou týdnech, systolický krevní tlak znamená 6 bodů, ve skupině s placebem, ale diastolický krevní tlak byl 3 procentní body je allopurinol skupina přičemž bylo omezeno pouze na jeden bod zvýšení systolického krevního tlaku. Z tohoto důvodu, fruktóza bylo navrženo pro zvýšení krevního tlaku přes zvyšující se hladiny kyseliny močové. Johnson, že zatímco první výsledky, „fruktóza je pravděpodobně hraje určitou roli v patogenezi hypertenze. Kauzální vztah mezi těmito dvěma, je nutné testovat ve velkých skupin obyvatelstva.“ .

Druhá 1 je Studie US Wright State University Boonshoft School of Medicine (Dayton, Ohio) farmakologie, toxikologie děkan Mariana Morris et al, vliv doby sání a příjmu fruktózy má na krevní tlak Myši byly vyšetřeny.

Ve studii, myši spí během dne, nebo prostředí, které může být přijato přidán fruktózy vody na dobu neurčitou, které se v jedné z pouze přes den, nebo jen v noci byl omezen, aby bylo možné sacího prostředí, tělo monitoru Implantovaný krevní tlak byl změřen. Každá myš pohltila velké množství sladké vody.

V důsledku toho se u myší, která je omezena na neomezené myší byly přidány požití fruktózy vody nebo při příjmu noc, bylo zjištěno, že krevní tlak rychle stoupá v noci. Tento vzor se stal (krevní tlak v noci zvyšuje stav klesne během dne), obrácený v omezeným příjmem myší v průběhu dne. Noční obrácení krevního tlaku rytmu, protože prostřednictvím podobného lidskému diabetika, příjem časování fruktózy vody se předpokládá, že má významné důsledky pro kardiovaskulární onemocnění. Kromě toho ze skutečnosti, že tělesná hmotnost u všech myší se zvýšenou Morris řekl: Říká se: „Dáte-li na fruktózu v době původní během spánku, mají významnou patogenní ovlivněna krevního tlaku a tělesné hmotnosti.“

fruktóza tvořily asi polovinu cukru, které mají být vydány na rodinný jídelní stůl jeden den, druhá polovina je glukóza (glukózy). Zejména fruktóza, které jsou z low-cost je široce používán v potravinách a nápojích, standardní Američan se říká, že požití na denní bázi částku odpovídající před tři až čtyřikrát vyšší než 50 lety. .. (HealthDay News 09.5.24)

http://www.healthday.com/Article.asp?AID=631168 Copyright (c) 2009 ScoutNews, LLC Všechna práva vyhrazena
podíl:
klikněte
(otevře se v novém okně) Podělte se na Twitteru klikněte sdílet
Facebook (otevře se v novém okně) Sdílet na Google+ kliknutím
(nové okno Otevřeno v japonštině)

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena