České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Změkčovadla ftaláty jsou spojeny s diabetem 2. typu zvýšené riziko u starších osob (2012.4.26 me)

 
chorobu sektorové News /diabetes /změkčovadla ftaláty jsou spojeny s diabetem 2. typu zvýšené riziko u starších pacientů (2012.4.26 příspěvků)
mýdla a pleťové vody, plastu, je hladina v krvi je vysoká starší ftaláty změkčovadla používají ke změkčení PVC výrobků, jako jsou hračky (ftaláty ftalát), 2 riziko diabetes je třeba zvýšit na 2 krát, bylo zjištěno ve studii Monica Lind et al Uppsala, Sweden University průmyslu na životní prostředí medicíny environmentální medicínu, docenta. Podle lékařského časopisu „Diabetes Care“ publikovaného v novinách dne 12. dubna v on-line vydání (tištěné verze bude zveřejněna červnovém čísle), Lind a jeho kolegové 70-letá prospektivní studie „Prospective Investigation of vaskulatury v Uppsala Senioři studie“ z výše pohlaví 1000 případech, než hladiny glukózy v krvi dat, kromě hladiny inzulínu a měření koncentrace v krvi ftalátů, byly studovány.

V důsledku toho skupina s nadváhou, kromě toho, že vykazoval vysokou diabetické nemocnosti v cholesterolu v krvi vysoké skupinu, bylo zjištěno, že hladina v krvi a diabetes ftaláty jsou významně spojeny. Obezita a cholesterol, kouření, související ftalát a diabetes byl významný být nastavena faktorů pohyb. Ve srovnání s nízkou koncentrací ftalátu skupiny byla dvakrát větší než diabetem 2. riziko ve vysoké skupině.

, že ftaláty je zničit schopnost produkovat inzulín bylo hlášeno v minulosti, Lind řekl poukázal na to, že „diabetes riziko, i když hladiny ftalátů je relativně nízký zvyšuje.“ Kromě toho, řekl: „Z této studie, vyhnout se plastové výrobky, aby se zabránilo účinky ftalátů, výklad, který by měl zvolit produkty self-péče parfemace je zobrazena takto:“ on říkal.

Nicméně, Lind řekl: „Tato studie neukazuje příčinnou souvislost mezi ftaláty a diabetu. ftaláty, je zapotřebí dalšího výzkumu je, zda je či není rizikovým faktorem pro diabetes 2. typu. co biologické mechanizmy uvedly, že empirické studie také třeba „za to, co je v této souvislosti na pozadí.
o dopadu

ftalátů hormonů, existuje několik, například souvislosti s růstem a mužského pohlavního dysfunkce mužského prsu, zničení estrogenu kvůli ftalátů bylo uvedeno jako příčina. US Food and Drug Administration (FDA), v okamžiku, důkaz, že existuje riziko pro ftaláty obsaženy v kosmetice vyjádřil názor, že neexistuje. Ve Spojených státech, pokud jde o dlouhodobé zdravotní účinky chemických výrobků obsažených v produktu výrobních podnicích odpovědnosti není v současné době prošetřit. řekl Lind, „chemické látky, stejně jako drogy, by měla zvážit dopad na zdraví než komerční“ je nastavena na hodnotu. (HealthDay News 04.5.12)

http://consumer.healthday.com/Article.asp?AID=663727Copyright (c) 2012 HealthDay Všechna práva vyhrazena
podíl: ..

Ctrl (otevře se v novém okně) Podělte se na Twitteru sdílet s
Facebook je (budou otevřeny v novém okně) klikněte potěšit a potom klepněte na tlačítko
se otevře ve sdíleném (nové okno ve službě Google+ )

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena