České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Jaké jsou léčby syndromu chronické únavy?

 

V současné době je definitivní léčba chronického únavového syndromu není zaručena a zhruba rozděleny do non-farmakologické léčby (nutriční terapie a přírodní hormonální terapie) farmakoterapie, léčby psychoterapií provedeného Je běžné jít.

Pro každou z metod léčby, budeme i nadále podrobně vysvětlí.

akce non-farmakologické léčby

(1) Nutrition
takový příjem stravy

imunizace, zvyšuje antioxidační sílu, terapie provádí s cílem funkční zlepšení mozku To je. Požitím intenzivnější vitamin C a koenzym Q10 antioxidační účinek, říká se, že efektivní, aby se zabránilo selhání buněk pomocí aktivního kyslíku nebo zánětlivých cytokinů jsou zánětlivé látky v těle.
od

molekulární aspekty výživy, můžete také zachytit chronické únavy jako mitochondriální dysfunkci. Z tohoto důvodu je také řekl, aby byl účinný dodávat vitaminy B a minerální látky potřebné pro energetického metabolismu, železo a podobně.

(2), sekreci hormonu ve spojení s podáváním

věk přirozeného hormonu je snížena. Toto snížení množství hormonu mentální, emocionální, byl těžce zapojený do fyzického úpadku funkce.

přirozený hormon, je člověk biologické a hormonální se stejnou strukturu, je charakterizována rozdíly mezi běžnou medicíny a člověk-specifické hormony a chemická struktura je stejná. Z tohoto důvodu není pocit, že se stalo nežádoucí účinky u běžných syntetických hormonů, můžete se soustředit na to je menší zátěž pro pacienta. To bylo použité, takový jak v nemoci z důvodu chronického únavového syndromu a hormonální rovnováhu poruchy spojené se snížením energetické a tělesné zdatnosti.

Je třeba poznamenat, že přirozený hormon, který může být použit v pojistné praxi je mít počet je omezený, menší kliniky, které obsluhují je status quo. V klinice pomocí bezpečného přirozený hormon, je důležité, aby léčen lékařem byl seznámen s léčbou přirozeného hormonu.

a lék, který potlačuje aktivitu farmakoterapie

viru, léky na míru obnovy imunity, tím, že bylinný lék na zvýšení imunity, aby léčbu chronického únavového syndromu.

(1), přičemž
léku pro zvýšení imunity těla

těla, tři z nervového systému a hormonální systém a imunitní systém, ale pracuje na udržení rovnováhy. Nicméně, v důsledku stresu, a funkci nervového systému, což vede k abnormální, také snižuje působení imunitního. Imunitními snižuje, tělo latentního viru se opět aktivuje, imunitní látky, aby se potlačilo virus jsou vyrobeny v přebytku v těle. Toto nadměrné imunitní látky, věřil, že existuje možnost, že mít silný pocit únavy a celou řadu nežádoucích účinků. S cílem pro obnovu takového imunitního systému, se používá anti-virových činidel a modifikátor imunitní.

(2) Tím, že
medicíny k léčbě deprese je prodloužen

chronickým únavovým syndromem, může se objeví duševní onemocnění. Mezi příznaky jako takové deprese, léky, jako je anti-úzkost léky, antidepresiva, sedativa, emoční přizpůsobení léků může být platný.

(3) ošetření byly také vyrobeny za použití bylinný lék na zvýšení imunity bylinný přípravek

těle. Následující čínské bylinné medicíny se říká, že je účinný při chronickém únavovém syndromu.

· Hochuekkito (hmyz eh modlitba)

Jedná se především o nejlepší bylinný lék pro lidi, kteří pokles energie. Ke zlepšení práce gastrointestinální, to je řekl, aby byl účinný při obnově fyzických sil a únavy.

· juzentaihoto (shake-komplementární předchozí)
kompenzaci

​​tělesné zdatnosti a energie, to je bylinný lék, který pomáhá zvednout náladu. Špatný krevní oběh v anemický, když čas a únava slabinou je hrozný špatnou pleť, nemoc, fyzická zdatnost, atd po operaci, energie, chuť k jídlu se říká, že je vhodný pro lidi, kteří jsou snížené.

psychoterapií

poradenství vzhledem k terapeutovi, že odhalit kontroly atd množství slabosti vůči stresu stupně a stresu. Vzhledem k tomu, že je také klinika, která představí klinický psycholog specializující se na provádění radu a poradenství mluvme.

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena