České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Neexistuje žádná zřejmá fyzická porucha?

 

na chronické bolesti hlavy

bolest hlavy je jedním z dobře známé příznaky člověka asi 3 až 40% Japonci utrpí. Existují vzácné případy také silné bolesti hlavy, která je napjatý tažen onemocnění, ale většina se necítí unavený zřejmý tělo jiný než bolest hlavy je „chronická bolest hlavy“. Takže tentokrát jsme se podrobně popsat o nepřítomnost nemoci znatelné jiného než bolest hlavy „chronické bolesti hlavy“.


chronické bolesti hlavy

bolesti hlavy jsou klasifikovány jako „sekundárních bolestí hlavy“ a „primární bolesti hlavy“. Pokud nejsou žádné symptomy, jako je podezření z nákazy do jiných, než je bolest hlavy je „primární bolest hlavy“. Mnozí z chronické bolesti hlavy není žádný jiný než bolest hlavy příčiny, je to takzvaný „hlavy trvající bolest hlavy“. Tak, že příčina bolesti hlavy, jsou onemocnění, jako jsou nádory mozku, v případě, že bolest hlavy je viděn jako jeden z příznaků se nazývá „sekundární bolesti hlavy“.

Primární bolesti hlavy ucpání chronickou bolestí hlavy je opakující se znaky, i když není jasná příčina, jako je tato, to je nízké riziko, jako jsou život ohrožující, potíže a bolesti nepříjemnosti v každodenním životě Jsou chvíle, kdy to může přinést.

Příznaky a příčiny
chronické bolesti hlavy

chronické bolesti hlavy, existují tři typy „migréna“, „napětí (napětí), bolesti hlavy“, „bolení hlavy“. Podívejme se na každý příznak a příčinu.

migréna


mnoho vidět u žen než u mužů

, existuje mnoho pacientek mezi nimi 20 až 40 let. Několikrát za měsíc, bolesti hlavy se objeví v blízkosti jednou až dvakrát útokům buď na levou nebo pravou chrámu v týdnu, kdy se mnozí. Ve vzácných případech existují případy bolesti na obou stranách. Funkcemi bolesti, jako je bít Zukinzukin a puls, nevolnost a zvracení, často doprovázeno příznaky, jako pocitu oslňující světlo, a znamení, jako je zorné pole užší přední část oka bliká, bude „migréna K dispozici je také to, že tam je nejasný náznak, že tak“.


migréna, je zde také genetický element z rodiny. Navíc, v případě žen, premenstruační nebo rušení snadno během menstruace, to je řekl, aby byl jedním z způsobit také rovnováhu ženských hormonů.

tenzní bolesti hlavy


tenzní bolesti hlavy, který se nachází v asi 80 procent pacientů s chronickou bolestí hlavy, když se vyskytují, když se 30 minut v rozmezí od asi jednoho týdne, něco, jako například v případě, že dotáhnout do hlavy, je zde následuje charakteristické bolestí těsnosti. Neexistuje žádné symptomy mohou zhoršit v day-to-day operace, jako je lezení po schodech, ale ty mohou být doprovázeny, jako je únava očí a závratě.


Tento tenzní bolesti hlavy, říká se, že existují dvě příčiny. To je, a fyzický stres, jako je cirkulace svalového napětí a krve, který se vyskytuje v takové dlouhé době provozu a desk práce se stává ještě horší, je mentální stres způsobený úzkostí a starostí o práci nebo doma, mezilidských vztahů a podobně vašem okolí.

na bolení hlavy


bolesti hlavy často u mužů, na rozdíl od žen v mnoha migrény, Yokumi člověku 20 let do 30 let Ano. Frekvence, která nastane je tak malé, jako asi jednou za několik měsíců na několik let a jednoho měsíce od jednoho roku, je charakterizován tím, že způsobí intenzivní bolest vždy na okraji jedné straně oka zadní a chrámů. K dispozici je následná období každý den čas, bolest asi 3 hodiny vědět 15 per bude přetrvávat. Kromě toho bylo, že to je často doprovázeno příznaky, jako jsou krví podlitýma očima a rýma u načasování útoku.


příčinou, ale je bolení hlavy, která není dosud jasné, ze skutečnosti, že k vyvolání bolesti hlavy a pití fungování alkoholu nebo drog, rozšíření krevních cév, vedoucí cévy uvedl také, že by to být příčinou bolesti hlavy prodloužením.

Celková léčba léčby

chronické bolesti hlavy chronické bolesti hlavy, jsou tam tři vzor „lék“, „zlepšení ústava“, „hodnocení životního stylu.“ Především je to "léčebná léčba". A bolest hlavy lékařství povede ke správně, pokud zmírnění bolesti hlavy ho použít, ale na druhou stranu není by mohla vést k nadužívání léků v pitné pokaždé bolesti. Budeme pokračovat v léčbě a zároveň minimalizovat použití. Zatímco v kombinaci s lékem, aby se vyléčit základní část hlavy, nedostatek cvičení života a stravování, někdy na léčbu, jako je například poradenství revidovat životních návyků, jako je spánek.

, když je málo vědomí vede k prevenci chronických bolestí hlavy v

hlavy pokračuje po dlouhou dobu, je také možné použít profylaktické. Léky formulované v případě migrény, vazokonstriktorů, je takový, antagonisty vápníku. Zkuste běžného života tak, aby nedošlo stravovacích návyků na poruchy a nedostatek spánku a budete odstranění příčiny stresu lze říci, že většina profylaxi chronické bolesti hlavy.

Prevence efekt tím, že vyloučila možnost způsobit chronickou bolest hlavy i trochu dá očekávat. Když oči byly unavené k odpočinku vychladnout periferii, ale také zvyšuje preventivní účinek na jednoduché věci, jako je to na podporu krevního oběhu se ohřát, když jsou napjaté svaly. Na vědomí, takže to není vyvolat bolesti hlavy v životě day-to-day, nyní několik životní bolesti hlavy.

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena