České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Když jsou příčiny a řešení a léčebné metody

 

Starší kolenního kloubu bolesti, budete mít více a více lidí, kteří trpí bolestmi kloubů kolena (koleno). Někteří také říkali, že je bolest chodit, protože bolest je špatná. Co způsobuje bolesti kloubů v kolenech? Budeme také vysvětlovat, jak s ním zacházet a léčit.

Hlavní příčinou
práce a bolesti kloubů kolen

kolenního kloubu, spolu s kyčlí a hlezenního kloubu, má schopnost podporovat funkci a tělesné hmotnosti k pohybu dolních končetin. Mezi nimi, kolenní klouby, walking, v podřepu, sedí přímo na, stát, jako je nahoru a dolů po schodech, je důležitý kloub provádět ohýbání a protahovací pohyb v širokém rozsahu. Pokud jste

Kolenní kloub bolí, to je první podezření z „gonartrózou“. Potom, jeden z onemocnění kolagenu způsobené imunitními poruchami, se považuje za „revmatická artritida“. Kromě toho, zlomenina kolem kolen, může to být trauma, jako je například poškození vazu a menisku. Bolest kolenního kloubu může být u dětí pozorována jako bolest v růstu.

Pokud náprava a léčba
a příznaky bolesti kloubů kolene, která je

koleno bolí, najít příčinu navštívila ortopedické brzy v jakékoliv příčiny, zahájit odpovídající léčbu Je to důležité.

příznaky osteoartritidy a léčba
z gonartrózou

osteoartritidy kolene je, nebo nosit kloubní chrupavky, která leží mezi kosti a kosti, které či deformaci kolena Je to onemocnění, které způsobuje zánět na periferii.

Pokud jste způsobil osteoartrózy kolene, z bolesti a přesunout koleno, protože to nebolí, aby se zbytkem budeme nadále postupně přesunout tělo. Pokud nehýbete tělo, svalová síla se snižuje a zátěž se nanáší kolenem kolena. Kdysi patřící nebo deformované nebo chrupavku, protože nevrací do svého původního stavu, které mají povolení a pokrok ve zdravotním stavu krůček po krůčku, budete mít silné bolesti kostí hit mezi sebou pokaždé, když budete chodit, aby se stal těžce dochází. Pokud se stanete závažným a odoláváte rezistenci na konzervační terapii, jako je injekce a léky, můžete být chirurgicky. V případě, že výstupní nohy nebo X nohy je silná, pevná od kosti holeně, a vyberte „vysoké tibiální osteotomii“ posunout zatížení polohy náročné. Kromě toho, chrupavka je zcela opotřebovaný u starších lidí, jako poslední možnost v případě ohýbání kolena zhoršila, nahradit poškozené, ale bude také provedena společná umělému kloubu „umělé kloubní náhrady chirurgie“. Pusťme "trénink svalů", abyste zastavili regresi chrupavky, abyste nemuseli podstupovat tyto operace.

Metoda silového tréninku je následující.

Posilujte svaly před stehny, které podporují koleno. Spát na zádech a natáhnout jednu nohu. Dávejme si pozor, abyste nehýbali koleno rozšířené nohy a zvedněte kotník asi 10 cm.

Zdržte se 5 až 10 sekund po zvednutí a poté jej spusťte. Začneme to třikrát denně několikrát denně.

Chůze je určitým množstvím tréninku svalů, takže bez problémů pojedeme na rovinném místě. Také, pokud vaše kolena ublíží a máte problémy s chůzí, nechte ruce na stole a krok dále. Je to bod, kdy se svalová síla stává bez zatížení kolenního kloubu.
Pokud výrobek

nemožné líbit nahoru a dolů po schodech, takže se někdy raději zhoršit bolest kolene, takže prosím jít v případě potřeby. Jako příčinu

příznaků a řešení a zpracování
revmatoidní artritida

kolena bolesti kloubů, že mnozí v příštím gonartrózou, je revmatoidní artritida. Bolest způsobená revmatoidní artritida, stejně jako koleno, dojde rameno a loket, zápěstí, prsty, aby celé tělo kloubu jako hlezenního kloubu. To je charakterizováno tuhými klouby obou prstů, když vstáváte ráno.

Lidské tělo, když se bakterie nebo virus vstupuje do těla, je imunní vůči pokusit se eliminovat je posuzováno, je jako nepřítele. Nicméně, pokud je abnormalita v imunitním systému, k útoku se zjistí, že nepřítel vašeho těla, může způsobit zánět kloubů. Pokud zánět trvá dlouhou dobu bez jakékoli léčby, kosti a chrupavka budou zničeny.

Léčebná terapie je účinná pro snížení bolesti kloubů a otoku způsobeného revmatoidní artritidou. Nicméně, i když jsou příznaky ztraceny léčebnou terapií, může dojít ke zlepšení poškození kloubu. Proto můžete očekávat, že budete udržovat společnou funkci tím, že uděláte rehabilitace vhodné pro sebe.

Pokud nehýbete klouby kvůli bolesti, klouby se budou postupně nastavovat. Ujistěte se, že je v každodenním životě žádný rozpor, dostáváme rehabilitaci, jako fyzioterapeutka přijímající pokyn lékaře. Je důležité provést vhodnou rehabilitaci pod odborným vedením, ne samočinným.

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena