České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Pokud jste studený, věnujte pozornost "děložním fibroidům"!

 
Coldness způsobuje děložní fibroidy!

Uterinní fibroidy jsou benigní nádory, které mohou být vytvořeny ve svalovině dělohy. Na rozdíl od maligních nádorů není vystaven nebezpečí života. Nicméně, můžete je zkomprimovat do vnitřních orgánů a zvyšuje děložní myomy, nebo menstruační bolesti zhoršuje Dari velice podbřišku a boky, možná budete chtít, nebo způsobil menstruační krev mnoho stanou anemický. Také může způsobit časté močení, potrat nebo neplodnost.

Mateřské fibroidy se uvádějí, že se vyskytují u jednoho ze čtyř žen ve věku od 30 do 40 let. Nebo Keichiryou mají stává mnoho fyziologických a ven z masy krve, jako je páka, nelegální krvácení a hnědé látky, pokud existuje, jako je bolest v podbřišku a nevysvětlitelné bolesti zad vyzkoušet podezřelých děložních myomů Pojďme.

příčina, která může myomů není znám s jistotou, ale z toho většina žen se symptomy myomů je „špatný krevní oběh“, je to, že existuje úzký vztah s „chladný“ Věděla jsem to.

Sponzorované odkazy


Vztah mezi fibrózou dělohy a nachlazením

"Studená" zhoršuje krevní oběh. Když se průtok krve zhorší, kyslík, živiny, imunologické látky atd., Které jsou nezbytné pro každou tkáň těla, nebudou distribuovány. Výsledkem jsou různé nemoci a přirozené hojení se stává obtížným.

Mateřské fibroidy jsou také považovány za jeden z nich. Děložní fibroidy, submukózních myomy mohou být v děloze, svalová vrstva v fibroidů může být ve svalové vrstvy dělohy, ale tam je subserózními myomy, které mohou být mimo dělohy, jak když je nedostatek průtok krve související slova Jsme.

Jedna teorie, za účelem ochrany dělohy z takového nedostatku průtoku krve, normální buňky jsou nahrazeny vlákny buňky, výsledkem je, že se zobrazí jako myomů.
Proto, když dostatečný průtok krve tak, že kyslík a živiny se šíří obnovit, fibrózou buňky jsou nahrazeny původní buňky, máme teorii, že myomy také zmizí.

Kromě toho se v tradiční čínské medicíně orientální medicíny, stav, ve kterém je průtok krve měl v stagnující horší označuje jako „otrava krve“, zachytil Dekimono ze strany „otrava krve“ je, že děložní myomy To je hotovo. A důvod, proč je to "hovno", je "studené" dolní části těla a stres.
Proto i v případě, že vyříznuté děložní myomy s operaci za studena také nezlepšilo, pokud nezlepší stav „nečisté krve“, která je stagnující krev a blátivé, bude to zase myomů dochází .
Aby se zabránilo

děložních myomů, jakož i pro ženy, které nejsou dále zhoršovat s myomy, pojďme pozornost na „studené“.

Sponzorované odkazy

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena