České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

"Tuhé rameno" nelze rozdělit na práci v kanceláři ... Jak se můžeme ještě trochu vylepšit! Co?

 
"Tuhé rameno" nelze rozdělit na práci v pracovních prostorech ... Jak se můžeme ještě trochu vylepšit! Co?

sedět celý den, sedavý lidí používá počítač po dlouhou dobu, je velmi pravděpodobné, že rameno je ztuhlost, budete také v nesnázích nelze snadno zlepšit. Proto uvádím důvod, proč se rameno snadno stáčí a jak se s ním vyrovnává.


Chci něco udělat ... Tuhé rameno při práci na stole!

Stolní práce stráví po celý den s posezením. Rameno je pravděpodobné, že tuhost strávit ve stejné pozici, natož nelze snadno zlepšit, velmi nepříjemné věc je tam také to, že se stane vážnější. Seznámím se s tím, proč je snadné se stát stísněným ramenem v pracovní činnosti a metodou zdokonalování, kterou lze provést v kanceláři.

Příčiny ztuhlosti v práci na stole, je to ...?

Oční zátěž způsobená sledováním zobrazení počítače také způsobuje tuhé rameno. Dojít k únavě očí únavou očí se akumuluje, krevní oběh se zhoršuje, v důsledku svalu přes rameno byla napjatá od zátylku, jsi ztuhlý krk nastane. Lidé v práci s okny do

dlouholeté osobní počítač, strávili každý den přibližně ve stejný postoj, protože tam je méně příležitostí k pohybu velké svaly, které se nachází v náchylné k chronickým ztuhlý krk trendu.

těžké, jako je osoba, která má dobrou práci v pomáhání lidem a displej, který pracovat duševně snadno vstoupit v platnost na rameni tak napjatá tendenci rovněž odpovědný, dále uvedl, že rameno je pravděpodobné, že tuhost Budu.

Jakmile sedíte u svého stolu, jste ponořeni do práce a nemůžete se snadno pohybovat. Pak bude vaše tělo stát netrpělivé a přijdou tuhé ramena. Pokud používáte počítač, objeví se v očích také únava a tuhost se zhorší ... Ale chci něco udělat.

Práce, která vyzývá ztuhlé ramena, jak se s ní vypořádat


Chci, abys mi to řekl! Jakou metodu vylepšení lze v kanceláři udělat?

Křeslo dělá výšku podešve nohou k podlaze. Sedím hluboko v křesle, takže sedadlo a zadní část kolena vám umožní mít dostatek místa pro vložení prstů.

Ramena na židli nebo na stole. Stůl by měl být ve výšce, aby displej mohl být umístěn poněkud pod vodorovnou přímkou.

Oči a displeje mohou být vzdáleny více než 40 centimetrů. Udržujte klávesnici v poloze, kde ji můžete dosáhnout přirozeně, i když je koleno nad 90 stupňů.

Při práci pracujeme na páteři rovně dolů, takže se nestane ohybem. Zastavme nepřirozené držení těla, jako je nastavení nohou a otáčení těla.

Myslel jsem jen na zlepšení sebe sama, ale je také důležité myslet na životní prostředí. Nicméně, bez ohledu na to, jak dobrá je držena postoj, pokud právě sedíte v postoji, máte snadné rameno.
Řekni mi víc, držení těla, abyste zabránili ztuhnutí ramen!

Po všech středních cvičeních je také důležité!

Někdy přerušujeme práci a stojící a chůzi atd., Abychom často odhalili vaše svaly. Také protahování, jako je odklonění zaoblené zadní části směrem k zadní části nebo otáčení ramen, se zdá být hezké.

Umístění a velikost myši a klávesnice může také ovlivnit tuhé rameno. Pokud máte pocit, že je obtížné dělat práci s počítačem, zkuste změnit myš nebo změnit pozici klávesnice.

Brýle, které používají objektivy pro zobrazení, které snižují zatížení očí, jsou také v prodeji. Bylo by dobré použít tyto brýle jako protiopatření proti asthenopii, která vede ke ztuhlým ramenům.
Jaký je vztah mezi tuhým ramenem a cvičením ...?

Tuhé rameno může být zmírněno s malým vědomím ...!

Je důležité mít na paměti postoj, pokud jde o stůl, jak pracovat s myší, klávesnicí a mírným roztažením! Proč nesedíte před počítačem, když jste je vědomi?

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena