České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Různé podle patogenu! Jaké jsou možné příznaky infekční gastroenteritidy?

 
Různé podle patogenu! Jaké jsou možné příznaky infekční gastroenteritidy?

infekční gastroenteritida, onemocnění, které se vyvíjí infekcí virem nebo bakterií, ve většině případů se bude vyvíjet v něm roste v gastrointestinální a invazi patogenů z úst. Tentokrát uvedeme příznaky, které se mohou objevit u infekční gastroenteritidy. Patogenem o

infekční gastroenteritidy, různé symptomy způsobené. Charakteristické znaky jsou různé, takže si je prostudujte. Některé rozdíly v závislosti na symptomech

virus použtých
virová gastroenteritida Ačkoli existují, budete rozvíjet přes inkubační dobu jednoho až tří dnů. Průjem a zvracení, kromě gastrointestinální symptomy, jako je bolest břicha, někdy vytváří teplo. Říká se, že norovirus často uvolňuje po přibližně 1 nebo 2 dnech. Kromě toho bude lišily se objevit způsob příznaků v závislosti na imunity a fyzickou sílu.

Pokud jste byli infikováni rotaviry, inkubační doba je 4 dny od dvou dnů, počínaje příznaky horečky a zvracení, následované objevily příznaky bolesti břicha nebo průjem, můžete obdržet bílý let ven. 39 stupňů nebo více a vysoká horečka, pro těžké dehydratace může způsobit mnoho, náchylní zejména dětí mladších 5 let, je třeba být opatrný. Ale obvykle se přirozeně obnovit do jednoho až dvou týdnů, kdy se dehydratace je těžká, může způsobit komplikace, a protože to může vést k smrti při úderu, že je důležité usilovat o zdravotnických institucí co nejdříve .

Citace: Health Care University

příznaky
objevit bakteriální gastroenteritidy

bakteriální gastroenteritida, to bylo běžně označuje jako otravu jídlem . Rozvíjí se po latenci 5 až 72 hodin. Hlavními příznaky jsou jako bolest břicha a průjem.


V případě Clostridium botulinum odlišný od ostatních a symptomy, diplopie ptózy a sestoupil očních víček, což je také vidět v mnoha vrstvách, slovo je méně pravděpodobné, že mluvit porucha řeči někdy i neurologické příznaky, jako je vyjde, pokud je to těžké, je možné, že smrt. Uvědomte si, že existují případy infekce z medu, Izuši apod.

Citace: Health Care univerzity

a komplexní diagnostiku z několika, jako je infekční stav lidu testování a léčbu

příznaků a okolní infekční gastroenteritidy. Je-li podezření na rezistenci proti viru, aby se zjistilo, zda není v ceně, jako je virus vlastní látky a genu z zvratky a výkaly. V bakteriálních, kultivací střevní tekutiny a stoličky pro kontrolu bakterií. Léčba politika infekční gastroenteritidy jsou následující.


namísto těch, které byly stanoveny jako metoda pro léčení infekční gastroenteritidy, obecně, čekat na přirozené obnovy, léčba je symptomatická léčba bude centrum. Jestliže symptomy horší je příčinou příznaky dehydratace, aby infuze intravenózní kapačkou. Antibiotika mohou být používána v bakteriálních případech.

Citace: Health Care univerzity

vědomí je důležité
mít preventivní

infekční gastroenteritida je onemocnění, při kterém existuje možnost, že jde k lidem. Zvracet a musí řádně zvládnout lety. Ale proto, že v některých případech je obtížné, aby se zabránilo infekci, je důležité mít povědomí o prevenci.

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena