České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

doplňky o rizicích a preventivních opatřeních s cílem spolknout

 
dodatek o rizicích a preventivních opatřeních s cílem spolknout doplněk se říká, že zdravé dobré, ale to neznamená, že byste měli pít hodně . Doplňky mají také rizika a opatrnost a je nutné je pečlivě užívat. Dovolte mi, abych to podrobně představil.

Doplňky nejsou drogy. To však neznamená, že i když máte v úmyslu spotřebovat zbytečně. Je nutné řádně chránit správné množství, porozumět riziku a užít ho.

riziko
požitím doplňků

V případě, že správné množství bylo nadměrný příjem stravy, může být může nastat celá řada nežádoucích účinků. Zde uvedeme jako příklad kyselinu listovou.


možnost
přecitlivělosti kyseliny listové

a kyseliny listové 1000 ~ 10000μg (1 ~ 10 mg) požití, může způsobit přecitlivělost kyseliny listové. Symptomy zahrnují horečku, kopřivku, svědění, dýchací potíže a tak dále. Společně s (※ ug = mikrogramů)

možností Nedostatek vitaminu B12
ztěžují diagnostiku

listové vitamínu B12 kyselina, je hematopoetický opatření pro tvorbu červených krvinek v kostní dřeni. Není možné, aby kyseliny listové a vitaminu B12, aby se normální červené krvinky a nedostatek, megaloblastická (zhoršit z červených krvinek) se zvyšuje, může způsobit anémii. Jedná se o "megaloblastickou anemii".

V případě, že deficit vitaminu B12 je příčinou, ale kromě obvyklých symptomů anemie doprovázena neurologickými příznaky, jako je znecitlivění a ataxie dolních končetin, vyznačující se tím, v době nedostatku kyseliny listové se nedostavil neurologické symptomy Tam je.
anémie při podávání kyseliny listové v léčbě megaloblastická anémie v důsledku

Nedostatek vitaminu B12 odezní, ale neurologických příznaků způsobených nedostatkem vitaminu B12 nebude odstraněna. Diagnóza nedostatku vitaminu B12 u nadměrného příjmu kyseliny listové je zpožděn, můžete se stát příčinou zhoršení neurologické symptomy.

Citace: pozor na pití vyrovnání univerzity zdravotnictví

medicína je nutné

doplňky musí mělo vliv na účinnost léku . Jestliže užíváte lék, po potvrzení u lékaře nebo lékárníka si vzít přípravek.
podle

složky doplňku, mohlo by to narušit vstřebávání a působení jednotlivých složek léku. Například je při užívání kardiotonických léků dodatek vápníku. Vzhledem k tomu, že kardiotonická medicína je lék, který doplňuje vápník, zdá se, že je lepší získat více vápníku. Existuje však možnost, že v ledvinách mohou vznikat kameny v důsledku nadměrné dávky vápníku.

Citace: metoda příjem doplňují nutriční doplňky bez jídla pro péči o pleť University

pouze doplňuje správně jídlo podpory

jídlo je špatně. Doplňky jsou určeny k doplnění výživy, která nemůže být dostatečně požitá jídlem.
aniž by

slušné jídlo, „Také jsem nejedl rýži dnes, různé nápoje nebo mám prosebník,“ a podobně, jen pít supplicant ve velkém množství Předpokládá se, že nemáte absolutně. Zatímco každý den dobře jíte, je důležité si uvědomit, že doplněním doplněním pouze o věci, které mají tendenci být nevyhnutelné.

Citace:
být postaráno univerzitu

vhodné množství jako jídlo podpory na ochranu příslušnou částku při požití

doplňky, poté, co vždy jídlo pevně jíst Pojďme si to vzít. Navíc, pokud jste obvykle požádáni, aby předepsat lék od lékaře, zda je nebo není žádný vliv na vyrovnání nápoj, je doporučeno, abyste se poradili se svým lékařem nebo lékárníkem.

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena