České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Zkusme to! Kontrola způsobu, jak znát "možnost neplodnosti"

 
Vyzkoušejme to! Jak zkontrolovat "možnost neplodnosti"

Proč nezkoušíte kontrolu neplodnosti páru, který trpí mít děti? Můžete se také rozhodnout o těhotenství. Co ale "kontroluje neplodnost"? Zde je podrobně uvedu.

Existují různé způsoby kontroly neplodnosti, mužů i žen. Tentokrát uvedeme obsah podrobného vyšetření a každodenního života vedoucího k neplodnosti. Podívejme se znovu na to.

Být zdravé tělo je nejlepší!

Chcete-li být těhotná, je důležité být samozřejmě zdravé tělo. Každodenní kontrola denních stravovacích návyků a udržování zdravého těla vede k prevenci neplodnosti.
Co je velmi důležité pro těhotenství je zdravé tělo. Ve skutečnosti nemůžeme zastavit stárnutí vajec v důsledku stárnutí. Opravováním životního stylu a stravy je však možné oddálit stárnutí vajec. Je velmi důležité, abychom uklidnili náš život a získali zdravé tělo, abychom dali zdravé dítě.

Citace: Health Care University

a stres způsobený rušení nebo menstruační nesrovnalostí
of

lifestyle související narušení životního stylu, existují lidé, kteří narušené období fyziologické a nedostatek spánku je následuje . Není-li to pravidelný menstruační cyklus, je obtížné předpovědět den ovulace, což snižuje možnost těhotenství. Posílání pravidelného pravidelného životního stylu je prvním krokem ke zlepšení neplodnosti.
zkratka pro otěhotnění je provádět sexuální závislosti na období ovulace, ale proto, že je obtížné predikci den ovulace v menstruačních nesrovnalostí, říká, že je samozřejmé také se snižuje pravděpodobnost otěhotnění.

Citace: University Health Care

zkontrolovat
neplodnosti v důsledku zavření vyšetření, včetně počtu a funkce

spermatu a vajíček, přesnost nebo běžné práce, jako je například dělohy a vaječníků Kontrola podle kontroly. Příčinu neplodnosti zjistím lékařem.

● člověk velmi jednoduché ve srovnání s kontrolou ženy, které mají neplodnosti inspekčních
muže přijímat přijímat, bude v první řadě „kontrola spermatu“ a „urologické vyšetření“ je prováděna.

Citace: Health Care univerzity
kontrola spermatu je obecná kontrola přijímat lepší většiny, kteří navštívili, prozkoumat množství spermatu, koncentrace, formulář, rychlost pohybu, přítomnost nebo nepřítomnost infekce. Hlavní metodou je shromažďování spermatu masturbací po 2 ~ 4 dnech abstinence (období bez ejakulace). Je žádoucí provést inspekci do 1 až 2 hodin po odběru.

Citace: University Health Care

● (vyžaduje chirurgie) Women přesné kontroly
neplodnosti zažívají tlačítka

· laparoskopie
pupečníku (podrobnosti : Část pupku) a tak dále a pozorujte svůj žaludek. Budu podstoupit celkovou anestezii a stane se laparoskopickou operací v operačním sále. A děloha, vaječníky, protože stav pánevních orgánů může být potvrzena, může, jako je adheze na okolní endometriózy a vejcovodů, je příčinou, že nevěděl celkové inspekce dopadne. Je také možné odstranit děložní fibroidy, karcinom vaječníků nebo léčit polycystický ovariální syndrom.

Citace: Je to prohlídka zdravotní péče univerzitní

· hysteroscopy
oplodněné vajíčko pozorovat místě implantace. Na rozdíl od laparoskopie může být provedena bez anestézie, takže i ambulantní je možný test, ale zahrnuje bolest. Zkontrolujte polypy, myomy, adheze lumenů a tak dále.

Citace: Health Care University

• V MRI vyšetření
klinika není běžné, a je kontrola, aby se průřezové snímky těla pomocí magnetického pole. Vzhledem k tomu, že je možné kontrolovat dělohu a vaječníky v detailu, je užitečné v diagnostice cysty vaječníku, jako jsou děložní myomy a endometrióza cyst.

Citace: Health Care University

Ačkoli příčina

neplodnosti s cílem zjistit možnost neplodnosti se říká, že často není jasné, použít jinou metodu kontrolní Pokusme se zkoumat možnost těhotenství postupným zlepšováním příčiny. Lidé, kteří trpí neplodností, první věc, kterou se snaží dívat se na každodenní život, ale stále nervózní člověk, se doporučuje, abyste se obrátili co nejdříve k lékaři.

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena