České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Pojďme mít vyvážený oběd! Pojďme na dietu "Oběd recepce recepty"

 
Pojďme mít vyvážený oběd! Můžeme stravu "Bento recept"

Pokud jste opatrní při obědě, můžete očekávat dietní efekt. Jen zabalit oběd dodržovat pravidla a recepty byly vymyšleny NPO corporation dieta ekologie praxe fórum „3.1.2 oběd metoda box“, zdlouhavé výpočty bez nutnosti! Podívejme se na kalorickou a nutriční rovnováhu.

Víte, že "3.1.2 metoda Bento-box", která vyvažuje dietu podle pěti pravidel? Jedná se o doporučenou metodu diety, protože můžete vypočítat kalorie pomocí kapacity jídelníčku.

Je důležité vybrat si firma potvrzovací pravidla
3.1.2 polední metoda box

První oběd box o velikosti, která vám vyhovuje. Kapacita obalového boxu je téměř stejná jako kalorie.

Kalorie požadované pro ženský den je 1800 až 2000 kcal, takže je považováno za ideální, abyste si na oběd přijali asi 600 až 700 kcal.

Nejdůležitější věcí v dietě je mít vyváženou stravu, aniž byste museli mít dostatek živin pro vaše tělo. Pokud je chybějící živina, metabolismus v těle nebude fungovat dobře, stává se snadné se stát nadváhou a onemocnění způsobená životním stylem je snadné pozvat.

Citace: Péče o pleť University

kombinace potravin základních potravin 3, hlavní jídla 1, příloha 2 v

je potrava, jako je rýže a chléb 3, masa, který obsahuje protein , 1 s rybami jako hlavním pokrmem a vedlejšími nádobami kombinujte zeleninu, fazole a houby atd. Jako 2 vyvážení.

Recept je nesouvislý

Používáte-li olej, chuť tmavšího druhu a vyváženou chuť, můžete být zdravý.

Proč se pokusíte převést bílou rýži na proletovou rýži?

Vytažení základního uhlohydrátu může mít negativní vliv i na vaše tělo. Co když se pokusíte přeměnit bílou rýži na rýžovou proměnu spíše než na extrakci sacharidů?

Jablečná rýže je bohatá na vlákninu. Ohromně lepší obilovin rýže byla zahrnuta do bohaté ve srovnání s bílou rýží. Když je vláknina součástí bohaté a aktivně pracovat střeva, povede to k odstranění zácpy. Je zřejmé, že jsou vhodné pro dietu než bílá rýže, protože detox efekt lze očekávat.

Citace: Health Care University


začlenění nízkokalorický houby

, ale je houba nízkokalorickou prodeje, a vařené v oleji spousta, vysoce sající olej Stává se kalorií. Pokud pečeme nebo peříme pečlivě, bude to nízkokalorická příloha, která je ideální pro váš oběd.
navíc k

nízkokalorické, potřebné pro zdraví kostí, jako je například p-glukanu z vlákniny na posílení imunity vitaminu D založila střevní prostředí, rád ke kráse a zdraví v houbách Efekt je velmi bohatý.

Citace: Skin Care University
Doporučujeme!
"salát z grilované žampiony a kuřecí řízek"

Materiál

shimeji 1/2 podíl

Maitake 1/2 sdílet

sójové omáčky, 2 lžíce

bílé víno 1 lžíce

olivový olej 1 lžička

sůl, pepř

mesclun 1 sáček

mini rajčata 5 číslo

kuřecí řízek dvě

Jak

1.

, aby se uvolnily houby nad ohněm a dát do hrnce, bílé víno, když jsem se opečené · Posypte sójovou omáčkou a chuť se solí · pepřem, když se voda odpaří, otřete olivový olej.

2. Vařte kuřecí prsa a roztřepte hrubou horečku.

3. Baby listy, 1, 2 dohromady, zdobí mini rajčata.

Citace: vaše péče o pleť University


dobrý oběd vyvážené

základní potraviny, hotová jídla, zvážit rovnováhu příloh, se podařilo vyhnout se co nejvíce vysoce kalorické věcí Pokud uděláte oběd v krabici, můžete očekávat dietní efekt. Začlenění těchto vyklíčila hnědá rýže a nutriční hodnota je vysoká nízkokalorický, jako houby, pojďme zaměřit na zdravou krásnou dámu s lahodným obědem ve zdravé.

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena