České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Jaké úly? Vlastnosti? Podívejme se, jak se vypořádat s každým

 
Jaký druh kopřivky? Vlastnosti? Pojďme vědět, jak se vypořádat s ostatními

"Kopřivka" různými způsoby, i když to říká jedním slovem, způsob řešení se liší v závislosti na druhu kurzu. Zde ukážeme typ a charakteristiku kopřivky, takže se naučíme, jak s ním zacházet a vyléčit svědění, svědění, silnou kopřivku.

"Urtikaria" má různé druhy a příčiny se liší od sebe. Naučte se, jak se vyrovnat s každým typem kopřivky.

Kolik druhů kopřivky máte?

Urtikaria může být zhruba rozdělena do následujících čtyř.

(1) Akutní /chronické

(2) Alergie

(3) Stres atd.)

Citace: Zdravotní univerzita

Podívejme se podrobně na každý druh

Akutní /Chronický

Akutní a chronický typ, Příznaky se objevují jako každý den. "Akutní typ" je vyléčen během jednoho měsíce a říká se, že existuje mnoho alergických případů způsobených bakteriálními /virovými infekcemi. "Chronický typ" pokračuje déle než jeden měsíc, říká se, že mnohé příčiny jsou nealergické, nemohou určit příčinu.


Alergie

Je to kopřivka způsobená tím, že do těla vstoupí nějaká látka, jako jsou potraviny a léky.

Podezírat tuto alergickou kopřivku, pokud se příznaky objeví pouze tehdy, když požíváte něco. Jiné příčiny zahrnují domácí mazlíčky, domácí prach, klíště, pyl, hmyz a tak dále.

Citace: Zdravotní univerzita

Physicality

Existuje mnoho druhů fyzické urtikárie. Už jste někdy zažili svědění nebo vyrážku, když se tělo dostane svědí nebo se zahřeje a jde zpět na chladné místo?

Všechno nazývané studené, tepelné, kontaktní tření, sluneční světlo, cholinergní kopřivka je součástí této fyzické kopřivky. V případě fyzické urtikárie je snadné rozlišovat, protože se často objevuje na místě, kde se fyzicky stimuluje.

Citace: Univerzita zdravotnické univerzity

Jaká je metoda řešení pro každý typ včel?

Metoda dočasné úpravy také závisí na každém typu včel. Pokud se nedosáhne zlepšení, i když jsou přijata následující protiopatření, okamžitě se ujme lékaře.

Jako protiopatření proti urtikárii obecně se říká, že je důležité ochlazovat postiženou část a udržet ji v klidu tím, že se vyhne koupání a cvičení. Když se krevní oběh zlepšuje a tělo se zahřeje, kopřivka má tendenci se zhoršovat. Samozřejmě, nedávejte stimul, jako je tření, komprese, vibrace. V případě studené kopřivky se však vyvarujte chlazení. Také v případě alergické kopřivky by se mělo co nejvíce vyhnout potravinám obsahujícím chemické látky způsobující kopřivku.

Citace: University of Healthcare University

Do paměťové stopy nemocnice dříve

Existují různé druhy kopřivky, zejména v případě alergické kopřivky Vraťme se zpět k vzpomínce na minulost dříve, jako to, co jsme jedli a jaké místa jsme jedli v minulosti. Pokud příznaky po několika dnech nezmizí, bylo by lepší vidět to v nemocnici.

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena