České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Léčba pro pihy a pihy! Zjistěte se o jeho vlastnostech a účincích

 
Transmer pro skvrny a pihy! The
Poznejte funkce a efekty

Toransamin, což je druh aminokyseliny (kyselina tranexamová) je součást chcete podržet každého, kdo usiluje o krásnou pleť. Zvláště ti, kteří mají skvrny a pihy, musí být vidět. Zde uvádíme vlastnosti transaminů a jejich vliv na pokožku.

Trancemamin je složka nazývaná také kyselina tranexamová. Říká se, že tam je účinek potlačení potlačení a zánět produkce melaninu, tam byl často se používá v medicíně dodnes. Jak se používá nyní?

Jaká je charakteristika transaminů?

Toransamin by byly původně používány v oblasti medicíny, a teď je účinek, který může být také očekávat, že skvrny prevenci a bělení, to přišlo být začleněním do produktů péče o pleť.

kyselina tranexamová má protizánětlivé, antialergické účinky a hemostatický účinek je druh aminokyseliny, byl původně použit v oblasti dlouhé lékařské péče, jako je účel ukončení léčby a krvácení ekzému, kopřivky.

Citace: By péče o pleť univerzitě

zlepšení Účinek 1979 jaterní skvrny byly hlášeny, dnes slouží také jako lék na jaterní skvrny. V současné době existuje rozdíl v obsahu složky, včetně medicíny, který byl cílem zlepšení jaterní skvrny, skvrny, orální lék pro léčbu pihy, například krém, který tvrdí bělicí účinek také objevil.

Citace: Péče o pleť University

účinněji, aby mohli používat

Chcete-li využít funkce takového Toransamin k velkému Toransamin, obtížné vytvořit skvrn prostředí předpokládá se, že to může trvat dohromady přísady, jako jsou deriváty, vitamin C, které učiní.
provedeny velké množství melaninu v

melanocytů, je to ale bude skvrny, pokud se akumuluje v buňkách, je ultrafialové záření, a ženské pohlavní hormony ovlivňují v té době. Kyselina tranexamová inhibuje aktivační faktor (plazmin) melanocytů v tomto počátečním stádiu.

, stejně jako kyselina tranexamová, komponentami aplikace a který má za následek snížení skvrny, které jste provedli, jako jsou deriváty vitaminu C, kosmetice v kombinaci, jako například součásti pro podporu kůži obratu, účinnější .

Citace:
konzultaci s lékařem v případě, že je péče o pleť univerzita

nežádoucí účinky

Toransamin, i když vezmeme ale existuje složka se nezdá tolik vedlejších účinků, pokud chuti kazu a ospalost, li to váš případ se symptomy, jako je vyrážka, pojďme brzy jít do zdravotnických zařízení. Prosím, používejte je opatrně, zvláště tehdy, když těhotenství nebo fyzické stavy nejsou dobré.

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena