České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Buďte opatrní, když se cítíte zneklidněni! Je špatné, že horní pupík je nemocný

 
Buďte opatrní, když se cítíte zlobí! V horní části pupku bolí per nad bolestí pupku může

na lačno i po jídle nemoc, případ, jako je nevolnost, existuje možnost, že některý z případně vnitřních orgánů je ve špatném stavu . Zdá se, že příčiny a opatření jsou různé v závislosti na načasování, takže vysvětlíme body, které je třeba poznamenat. Když

probuzení nebo hlad, v případě, jako v potravinách nebo po jídle, jako je per nad pupkem je bolestivá nevolnost také pocit, existuje možnost jakéhosi viscerální onemocnění. Za účelem vhodného ošetření podrobně vysvětlíme poznámky, atd.

Pokud si pamatujete důležitých bodů
nevolnost velice je v horní části pupku v době

hlad, když se bolest na lačný žaludek, žaludku a jater, plic, a v mnoha případech je abnormalitu, jako je srdce Říká se. Zejména akutní zánět žaludku nebo žaludeční vřed bolest je silnější je na lačný žaludek, to je věřil, že vřed, se zdá pravděpodobné, že bude-li vřed, jak bolest ustupuje tím, že jí jídlo. Duodenální vřed je onemocnění, při kterém mizí tenká sliznice duodena. Vytlačený otvor se otevře a může dojít k krvácení. V takovém případě je napadena silnou bolestí. Opatrnost je nutná, protože existuje nebezpečí nebezpečí, které vyžaduje okamžitý zákrok.

Dari poškozena jámy žaludku nalačno je stlačena, navíc cítit palčivou bolest, nepohodlí pálení žáhy a břicha, také doprovázeno, jako je ztráta chuti k jídlu. Lze-li vidět krvácející příznaky jako je zvracení krve a Shitachi, prosím zvažte vřed je ve vývoji.

Citace: Zdraví University Care

Poznámky
v případě, že bolest v potravinářském průmyslu nebo po jídle

v průběhu nebo po jídle jídle cítit bolest v okolí jámy žaludku nad pupkem Pokud ano, považuje se za pravděpodobný žaludeční vřed. Říká se, že jídlo, které jste jedli s dietou, stimuluje vředovou část žaludku, máte pocit bolesti.

bolesti, pokud jste jsou reprezentovány jako „tupou bolest“, „bolavé bolesti“ nebo „pálivá bolest“, v blízkosti horní části žaludku byl napaden těžkou bolest a pulzování , Můžete pochybovat o žaludečním vředu. Kromě toho, žaludeční napětí a pálení žáhy, nevolnost, zvracení, také vidět příznaky krkat, jako je ztráta chuti k jídlu.

Citace: Je-li zdravotní péče univerzitní


časná léčba, pokud cítíte bolest

příznaky, jako jsou pocit na bolí pupek se objevil, některé nemoci Je tu možnost. Pokud se zdá, že příznaky jsou závažné nebo trvají dlouho, uvidíme nemocnici, abyste ji mohli co nejdříve léčit.

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena