České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Oteklé, silné bolesti napadají tělo! Jídlo pro nedostatek dny

 
klouby oteklé, silná bolest napadá tělo! Strava za nedostatek dna
Dna je onemocnění s otoky kloubů a silné bolesti. Jedná se o složku nazvanou "purinové tělo" obsažené v potravinách, které způsobuje nástup. Jaká strava byste měli mít na paměti, abyste se vyvarovali dny a vyvarovali se opakování?

Pokud se dostanete dny, klouby se zvětší a dojde k silné bolesti. Existuje obraz, který "trvá, když jíte příliš mnoho lahodného jídla", ale jaké body byste měli být opatrní k jídlu?

příčinou dna „purinu“
a

Dna je onemocnění, které se vyskytuje v krystalizující také zvyšující se počet „kyseliny močové“ v krvi. Příčinou vzniku této kyseliny močové je složka nazvaná "purinové tělo".
říci

​​puriny, takže jsou zahrnuty v mnoha pivu je dobře známo, že součásti, které jsou zahrnuty v části jídla a pití, můžete mít pocit, že.

Ale puriny, protože obsahuje, jako je například nukleové kyseliny v buňce, maso a ryby, zelenina, luštěniny, mořské řasy, atd, které byly obsaženy v každém jídle. Přesto, purinové tělo z potravy atd. Je asi 20% purinového těla přítomného v těle. Zbývajících 80% je vyrobeno v našem vlastním těle.

Citace: Health Care University

vymyslel
o jídlo, které nehromadí purinu, aby nedošlo k

dna, také proto, aby se předešlo opakování, vzít „purinu Je důležité, aby "neurčili" od "ne".

Vzhledem k tomu, že puriny jsou obsaženy téměř ve všech potravinách, je nemožné je přijímat. Proto je také třeba navrhnout, aby nedocházelo k jeho uchovávání v těle. Zelenina a houby, jako jsou mořské řasy, protože ingredience pro alkalizaci moči existuje práce na pomoc vylučování kyseliny močové, pojďme pozitivní. Také, protože purin má vlastnosti, které jsou snadno rozpustné ve vodě, doporučujeme také vaření, vaření a další recepty.

Citace: Health Care University

Kromě myšlenek, které se nehromadí vymyslel

purinu dieta, která nevyvolává hodnoty kyseliny močové, z jídla, kterou můžete udělat, aby nedošlo k dnou Existuje vynalézavost. Za účelem

, aby nedošlo ke dnu, navíc k potlačení příjem purinů je element kyseliny močové je příčinou ve vhodném množství, způsob stravování je třeba se obávat .

Nejdříve je rychlé stravování zakázáno. Jíst rychle má tendenci jíst příliš mnoho a rychle zvýší hodnotu cukru v krvi. Pak vylučován velké množství inzulínu ve snaze snížit hladinu cukru v krvi, může být příčinou nárůstu močové hodnoty kyseliny. Jezte dobře a žvýkat a pomalu. Snažme se příliš jíst.

Citace: nápady pro univerzity zdravotnictví

Prevence dna Pokud budete čekat příliš dlouho a utrpení, aby i nadále

dny, zpravidla rozpouští kyselinu močovou, která se nechá krystalizovat Léčba je hotová. Nicméně, aby se zabránilo následné opakování je důležité provádět myšlenky stravovacích návyků na průběžně. Zjistěte potravní návyky, abyste pomalu konzumovali správnou dávku a zabránili dnu.

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena