České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Dokonce i matky a děti jsou negativně ovlivněny! Jaký je způsob prevence anémie u těhotných žen?

 
Matky a děti jsou také nepříznivě ovlivněny! Jaký je způsob prevence anémie u těhotných žen?

Protože těhotné ženy mají tendenci stát se anemické, říká se, že je nezbytné aktivně užívat železo. Železo je nezbytnou živinou pro udržení zdraví, a tak si to berte pozitivně pro plod. Zde představíme způsoby prevence anémie u těhotných žen.

Protože existuje jen málo potravin obsahujících železo, říká se, že má tendenci být nedostatečné, i když nejste těhotná žena. Vzhledem k tomu, že těhotenství má tendenci způsobovat anémiu, je důležité užívat více železa než obvykle.

Důvod, proč těhotné ženy mají tendenci způsobovat anemii

Anemie, která se pravděpodobně vyskytne u těhotných žen, je anémie s nedostatkem železa. K tomu dochází, když v krvi není dostatek železa. Podívejme se, proč se při těhotenství pravděpodobně vyskytne anémie s nedostatkem železa.

Zatímco těhotná, potřebujeme hodně krve k posílení kyslíku a výživy vašemu dítěti v žaludku. Během těhotenství je železo převzato dítětem, takže je nutné doplnit 3 až 4krát více železa než muži. Krvácení při narození, mateřské mléko také obsahuje železo, je důležitou výživou pro kojence. Navíc porod u starších pacientů dále zvyšuje riziko anémie způsobené nedostatkem železa.

Citace: Zdravotní univerzita

Indikace příjmu železa

Železo je obsaženo v prasatech, kuřatech a kravských pácích. Také zahrnuty v skipjack a škeble, komatsuna, moamin tofu a tak dále, vezměte v úvahu nutriční rovnováhu a vezměte ji do vašeho jídla.

Asi 60% dospělých žen v Japonsku je údajně v situaci, kdy existuje potenciální nedostatek železa. Je nutné jíst hodně železa od obvyklých, a když otěhotníte, musíte si užít značný agresivní příjem, protože pro růst plodu je zapotřebí mnoho železa. Železo potřebné po dobu 1 dne je 20 mg, 1,7 krát těhotné ve srovnání s 12 mg těhotných. Vědomě začleňme potraviny bohaté na železo do jídla.

Citace: University of Health Care University Léčba je někdy zapotřebí

Pokud se anémie nezlepšuje jednoduše zlepšením jídla, předepíše se železo Jsou věci. Také, když pijete doplňky ze železa atd., Je třeba věnovat pozornost předávkování.

Železo má nízkou míru absorpce a zřídka se stává nadměrným množstvím, ale pokud ho budete užívat ve velkém množství s doplňky atd., Riskujete riziko dysfunkce jater. Pojďme omezit horní hranici na 40 mg denně.

Citace:
snažit, aby se zabránilo zdravotní péče univerzitu

brali železo anémie

těhotné ženy dodávat krev do plodu ve srovnání s lidmi, kteří nejsou těhotné Říká se, že je snadno anemická. Je důležité agresivně užívat potraviny, které obsahují mnoho železa na každodenních úrovních. Pokud trvá anémie, uvidíme předčasně kliniku.

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena