České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Absolutně NG, když to není dobré! Kdy a jak zlepšit průhyb po porodu žaludečních Notes

 
rozrušený absolutní NG! A jak zlepšit průhyb poporodní břicha Poznámky

poporodní z důvodů, jako je ta, že ji rozšíří a kůži k otevření pánev, bude slack je naprosto žaludek. Postupně odstraňujeme žaludek žaludku. Zde shrneme, jak zlepšit průhyb poporodní žaludku.
protože

korálů je stav, ve kterém není oživení škody způsobené narozením, tam je nemocný strach a začít ihned sit-up. Pojďme vykonávat poporodní cvičení atd. Podle stavu těla.

zpočátku
začít od šestinedělí gymnastiky

se zahájit plnohodnotné cvičení ihned po porodu se nedoporučuje. Začněme puerperální cvičení. Nicméně, v případě, že fyzický stav není dobrý zdržet se prosím také puerperal gymnastiku.

břišní dýchání a hrudník typu poporodní gymnastika začlenění dýchání vykonává v podstatě postoj lže, podporují krevní oběh, pomáhá žaludeční stěny a svaly pánevního dna oživení Budu.

korálové pravděpodobnější, močové inkontinence a bolest dolní části zad, také prevenci, jako je zácpa, to pomohlo oživení matky. Vzhledem k tomu, že je také možné získat poučení v porodnici, možná budete chtít dělat v rozumném rozmezí pevně uchopit způsob a triky.

Citace: Health Care University


montáž pánevní pás

určité míry, pokud je fyzický stav se zotavuje, pojďme vybaveno bederního pásu. Podporujeme pánev otevřenou porodem, abychom se vrátili do původního stavu.

První není zpřísnění pas a břicho, to je bod, vybrat ty, které zpřísní podporovat pánev. Pas klučina a pás pro přípravu linii pasu, pojďme používat od 1. nebo kolem porodu května. U obou položek vyberte velikost, která vyhovuje vašemu tělu.

Citace: Health Care univerzity

korálů 1 nebo kolem května od zahájení přepravy

po porodu, bude vysunuta zbytek v děloze k ven z těla. Toto se nazývá Rubus. Měli byste se vyvarovat výkonu, zatímco Rusko je venku. Vzhledem k tomu, jsem dokončil porodu jeden měsíc promítání, můžete spustit pohyb. Avšak rychlý pohyb, protože tělo nemá držet krok, prosím, začít od mírné cvičení. To také ovlivňuje vůle v žaludku, jako je obvyklý postoj a kojící postoje.

postoj ošetřovatelství, že mnohokrát také provádí v jednom dni, buďme opatrní, tak snadno ovlivňovat vůle v žaludku. A dále byla snížena kojení ve stavu, ve kterém je páteř zaoblena břišního svalu v průběhu těhotenství, bude břišní tuk jen těžko odstranit.

Také při kojení v Yokozuwari a Petanko seděl vést k narušení pánve, je opatrný, protože pravděpodobně označen měkká tuková tkáň. Sedící v Agra a sedět, i když nechcete sedět na židli, narovnat a udržovat solar plexus z pupku, je účinný cvičit břišní svaly jen na kojení, zatímco při vědomí tak, aby dent žaludek. Využíváme denní lakaci dobu pro zpomalení žaludku.

Citace: Health Care University


snaží zlepšit průhyb poporodní břicha

po porodu, ale prohýbání je naprosto žaludku, provádět, jako je nadměrné břišní cvičení netrpělivým A můžeš ztratit fyzickou kondici. Počínaje šestinedělí gymnastiky, montáž pánve pásu, pojďme šlápnutí na jevišti ve větru, který vykonává. Pokud se váš fyzický stav zhoršuje, okamžitě ho zastavte.

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena