České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Staple jogurtu! Proč je "Aloe" sladké ◎ na kůži?

 
Jádro jogurtu! Proč je "Aloe" sladké ◎ na kůži?

Pokud jíte sladkosti, máte tendenci si myslet, že to bude mít nepříznivý vliv na vaši krásu, jako je drsná kůže. Nicméně, pokud si vyberete sladkosti, které jsou dobré pro vaši krásu, dá vám pěkný efekt. Tentokrát představíme doporučené sladkosti z aloe. Když
slyšet a jíst

Suites, ale vypadá to, že špatná strava a krásnou pleť, pokud Suites of aloe, nebo nemá pocit, že dobře na těle, je nepravděpodobné, že? Dovolte mi, abych vám představil Amazing Tikara z aloe, která je tělo šťastná.

The Suites of aloe je snadno vytvořit

nedávného výborný, nyní často vidět jogurt aloe injekční. Většina potravin z Aloe je používána jako surovina "Aloe vera".

Jak jíst maso z listů aloe vera jako sladké, jako je míchání jogurtu, ovocného punče atd., Je dobře známo. Pokud jste ostřílený druhý opouští maso na sůl a pepř a míchejte-smažené v oleji, večeře misky a bude také snack likéru.

Citace: Péče o pleť univerzita je

efekt aloe je široká škála

Aloe obsahuje řadu prvků, z bělení péče a opálené pokožce Péče atd. Lze očekávat různé akce.
je součástí

Aloe Aroejin je v melanocytech na kůži, bylo prokázáno, že potlačuje činnost tyrosinázy. Proto je produkce melaninu snížena.

Citace: Péče o pleť University

antrachinon ze složek aloe aloesin, aloinu, jako aloe, má protizánětlivý účinek byl pozorován, potlačit zánět kůže po opalování efekt Tam je.

Citace: požití péče o pleť univerzity

aloe
rovněž konstatuje,

image: 32972-3richmedia.jpg>

různé efekty lze očekávat I když je to aloe, některé body je třeba dbát.

aloinu střeva a žaludku efekt, ale snadno se také příliš a průjem vzít, musíte být opatrní. Také, když se vezme aloe během těhotenství, je Barbaro Inn, který je hlavní složkou aloinu, za což by umožnilo sekreci prostaglandinu E2 zmenšit dělohu, bude snadné potratu. Neberte si ho během těhotenství.

Citace: Péče o pleť University

Jezte agresivně a zároveň vědom pozornosti bodu

Aloe stal se docela povědomě. Můžete jíst snadno, a tak si to užijte. Pojďme jíst aloe lahodně a zaměřit se na krásnou pokožku, kterou každý závidí.

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena