České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Blechy a vrásky se stávají výraznějšími? Jaký je trik make-upu?

 
Obličeje a vrásky jsou znatelnější? Jaký je trik make-upu?

Říká se, že skvrny a vrásky se stanou nápadnějšími, protože postupně se stávají aurou. Vypracujeme metodu make-upu a zabraňujeme ultrafialovým paprskům, které jsou příčinou potíží s kůží. Tentokrát představím triky makeupového makeupu.

Pokud máte širokou škálu tmavých skvrn, bude těžké skrýt je s make-up. Podejme si make-up, zatímco pečujeme o škvrny a vrásky.

Co se stane s kůží, když se stane aurou?

Říká se, že rovnováha ženských hormonů má tendenci k zhroucení, když se stane aurou. Kromě toho se objevuje vliv ultrafialových paprsků, které byly vykoupeny, a způsobují se různé kožní problémy. Především je důležité přijmout opatření proti ultrafialovým paprskům, aby se kožní potíže nezhoršily.

Protože ultrafialové paprsky jsou příčinou mnoha skvrn včetně senilních pigmentových skvrn, věnujeme důkladnou péči o UV záření během dne. Při odchodu je efektivní lak na opalovací krém a chrání jej před ultrafialovým zářením s dvojitým kloboukem a slunečníkem, je-li to nutné.

Kromě toho, tyto tenké velmi brzy senilní pigmentových skvrn, v případě jaterní skvrny, zánětlivých pigmentových skvrn, že jsem z již, je účinný bělící přísady, jako jsou deriváty vitaminu C a hydrochinon. Také jako reprezentativní bělící komponenty pro prevenci skvrn existují deriváty vitaminu C, arbutin, kyselina tranexamová, placenta a tak dále. Doporučujeme používat kosmetiku obsahující tyto složky.

Citace: Péče o pleť univerzita je

make-up tipy

z Arafo a stát

Arafo mají tendenci vlasy se stává tenčí, tvář obočí dojem se ztenčí tenká To je také řekl, aby byl náchylný k. Použijeme tmavší obočí na obočí nebo tužku než to, co jsme dosud používali. Také se podívejme na následující make-up pro uvolnění v rohu oka.
Pokud máte pocit, že jste byli po koutku oka pomocí

malátný, trochu baculatý nebo oční linky utáhnout oči, proč nezkusíš prodloužit v milimetrech. Nebo můžete zkusit plus trochu víčka očního víčka a horního víčka.

Citace: Skincare University

Pokud jste dosud oční ceruzkou oční ceruzkou, někdy změňte dojem na tekutý nebo gelový typ.

, kdy čáru očí, horní linie očního víčka, zatímco kreslení co nejméně vyčnívají z vnějšího koutku oka, a ohnout roh oka trochu nahoru, je výtah nahoru účinek kolem očí.

Citace: Skin Care University

Co je to doporučení nadace?

Používáme práškovou základnu, která může očekávat účinek UV cut, aby se zabránilo ultrafialovému záření způsobujícímu kožní potíže. Tekuté základy mají následující vlastnosti, proto doporučujeme správné použití z práškových podkladů.

Tekutý podklad je vhodný, pokud chcete suchou pokožku a lesklý povrch. Nicméně, nevýhodou Liquid Foundation je to, že obsahuje tolik vlhkosti, že musíte vložit konzervační látky, což může způsobit podráždění pokožky. Kromě toho, protože nižší málo kdy prevence ultrafialové paprsky efekt ve srovnání s nadací prášku, je doporučeno použít i typ prášku, jako je například použití v suchém náchylných zimě.

Citace: Péče o pleť univerzita je

skvrny a vrásky dohody je důležité

skvrny a vrásky, které způsobí vzhled starého, než je skutečný věk. Doporučujeme zakrýt make-up a zabránit tomu. Pokud uděláte špatný make-up, mohou být nápadné skvrny a vrásky, takže správně zkontrolujte správnou metodu make-upu.

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena