České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Bezproblémová i citlivá pokožka! ? Učím správný postup make-upu!

 
Bezproblémová i citlivá pokožka! ? Učím správný postup make-upu!

Lidé s citlivou kůží mohou způsobit potíže s kůží při přípravě make-upu. Kosmetika nemusí odpovídat vaší pokožce a metoda makeupu může být špatná. Tentokrát vám vysvětlím správný postup make-upu, který je těžké způsobit potíže s kůží i citlivou pokožku.

Pokud je pokožka náchylná k drsnosti, existuje možnost citlivé pokožky. Existují také typy citlivé kůže, takže je důležité nejprve potvrdit, jaký typ jste.

The

citlivou pokožku, aby se pokusila řešit v závislosti na typu citlivou pokožku, může to být způsobeno tím, co a životním stylem ústavou. První z nich je v důsledku takové alergie komponenty atopické dermatitidy a kosmetiky, druhý je, co je bariérová funkce kůže, jako je například nesprávné péči o pleť a životního stylu dochází degradován. Víme, že typ vaší citlivou pokožku, vzhledem k citlivé pokožce správně Pojďme jednat

ústavu, dejte mi radu dokonce lehce příznaky se svým lékařem, dermatologie a podobně.

V případě alergie, složky obsažené v pleťové mléce apod. Neodpovídají, dochází k alergické reakci, obličej může bobtnat červeně. Nejlepší je vyhýbat se kosmetickým přípravkům, které obsahují stejné přísady, uchovávat kopii složek kosmetiky apod., Kde je silná alergická reakce.
protože obsahuje

Mnoho složky, každý, kdo „nevědí, co složka nesedí“, můžete také alergie testování v nemocnici. Doporučujeme, abyste se jednou s doktorem dermatologie poradili.

Citace:
použít po provedení péči o pleť univerzitu

kalmetizace při výběru

kosmetika, pojďme se ujistit, že oprava testu. Pokud se objeví alergické příznaky, zvolte jiný kosmetický přípravek. Je to důvod, proč provádět testy patchů v oblastech, které nejsou viditelné, například uvnitř paží.


V případě citlivé pokožky způsobené životním stylem, a to i v případě, že stratum corneum je test na malé ploše ve zdravém prostředí, může nastat problém, když se snažil do obličeje.

, aniž by klid říci, že proto, že to bylo v pořádku v náručí testu náplasti, při použití nové kosmetiku, nejprve malé množství, Zkuste se podívat situace maloval malé množství na břiše část problémů . V takovém případě, pokud máte pocit podnětu, okamžitě opláchněte.

Citace: Péče o pleť univerzita je

může být někteří lidé, že pozornost je třeba věnovat
v organické kosmetice

Biokosmetika jsou považovány za vhodné pro osoby s citlivou pokožkou Neexistuje však žádný základ, že přírodní složka je k pokožce jemnější než chemická složka. Existují případy silných přísad, než si myslíte, že se mohou objevit alergické příznaky.

Ať čištění a zvlhčování v správným způsobem před make-up, než čištění a hydratační významu

Vytvořit.


Oxidovaný kožní mast je pro vaše kůži nejen špatný, ale také způsobuje kolaps make-upu. Není-li závažné vysychání pokožky, než make-up, velká část sekrece mazu v hlavní, pojďme k mytí obličeji jen krátkou dobu opatrně s velkým množstvím pěny.

Pokud je vaše pokožka docela suchá, prostě propláchnout teplou vodou nebude problémem. V takovém případě umyjte horkou vodou, což způsobí vysušení, takže absolutně vyhodíme teplotu.

Po čištění jej utřete ručníkem a utřete ho a vyhněte se tření.

Citace: Vzhledem k tomu, péči o pleť University

kůže je kožní problémy, které by mohly nastat v suchém stavu, po mytí obličeje Pojďme Ujistěte se, že hydratace. Základem je aplikovat lotion, kosmetické krémy, mléčné mléko, krém v pořádku, ale je zde také typ séra pro krásu, který je třeba aplikovat před lotionem.


snaží správně udělat sami vyhovuje kosmetika

Také v kolik luxusní kosmetika, může způsobit problémy s pokožkou a nezapadají do jejich kůže. Před zakoupením si ověřte vzorky testů. Také před doplňováním je důležité umýt a zvlhčit a upravit pokožku.

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena