České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Využijte atraktivnější dvojité víčka! Oční make-up techniky

 
take výhoda atraktivnější dvojité víčka! Oční make-up techniky

ostré double očních víček je velmi atraktivní. Představujeme oční make-up techniky, dále odvolat jeho odvolání. Také ve dvoulůžkovém víčka Existuje několik typů. V kombinovaném oční make-up s dvojitou druh pojďme Působivějšího oči.

ostré double víček. Ve ale každý je dvojitý touží, využít více jeho odvolání? Představujeme oční make-up techniky dvojité víčka.
Existuje


zdvojnásobit Existuje několik typů

dvoulůžkové několik typů také víčko. To se změnilo způsob a vyvolat dojem, zobrazí v závislosti na typu dokonce ve stejném dvojnásobek linky. Než začnete na oční make-up, první pojďme ujistit, zda vaše víčka pro je, jaký druh dvojitou čarou. Například, dvojitý typu nazývá divergentní typ je taková vlastnost.

je odlišný typ

double formy, že Japonci jsou nejvíce vyhovuje. K dispozici je také poměrně skromný dojem, ale to je přirozený double, který je také všichni milovali v krásném způsobem, který byl osvěžující. Je to také dvojitý typ přírodního make-upu.

Citace: Péče o pleť University

Navíc, tam jsou dvoulůžkové a dává zralý dojem, dokonce zdvojnásobit, které umožňuje pevné dojem očí nádherné. Než začnete na oční make-up, pojďme zjistit, jak jeho typu double.

lehká a šarm do
očí ve stínu gradientu


oční make-up využít kouzlo dvojité víčka. V prvé řadě se jedná o oční stíny. Oční stíny, světlo a stín, takže barvu přechodu, a produkují oči trojrozměrný pocit a hloubku.

Obecně paleta vícenásobné barvy zapnutá, jsou vyrobeny z kombinace krásné gradace, každý „zvýraznění barvy“, „Medium barva (neutrální)“, dále jen „hlavní barva (utahovací barev)“ tři, ale obsahuje.

, aby snadno tříbarevné sklon makeup hloubky Jste nejzákladnější povlak.

Citace: Péče o pleť University
tlačítka

3 jedné barvy, zvýraznit barvu, hlavní barva, umístěné na víčku v pořadí střední barvy, se chystá vytvořit přirozené tipy přechodu. Vzhledem k tomu, že je důležité, aby barva v souladu s polohou otvoru oka, v přední části oční stíny pojďme se ujistěte, že poloha jeho oční jamky. Chcete-li využít výše dvojnásobku je také bod, jak dát hlavní barvu.

Pokud vytvoříte přirozený přechod do očí ve více
v očích se silnou přítomností


Oční stíny na oční linky, je dalším krokem je oční linky. Vytáhnout linku očí využít dvojité víčka, pojďme produkovat více působivé oči.
vytáhnout oční linky na

víčka Kiwa, to je jasné oči. V oční linky tužky, pojďme dát k vyplnění prostoru mezi řasami a řas.

Kromě toho, bod využít dvojitou čárou je, že nechcete používat tmavé utáhnout barvu na Kiwa. A naplnit dvojí šířku v tmavé barvy, možná budete chtít, nebo se podíval na nebo Mie těsné, spíše single.

Citace: Péče o pleť University

Také Podle krvácení a úzkosti, to může být předešel s „lidmi čas“.

jádro je měkký tužka oční linky, na druhé straně vede k rozmazání snadno čerpat, snadnější krvácení v průběhu času. Trasování vždy linka s vatovým tamponem až do konce, pojďme rozostření vést k oční stíny. Bez, že linka je příliš tvrdí rozmazání, bude dojem formu očních přirozeně.

Citace: Péče o pleť University

Myslím, že sis myslel. Stále častěji vytáhnout atraktivní make-upu využít dvojité víčka, pojďme produkovat výrazné oči.

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena