České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Dávejte pozor i zevnitř! "Poruchy pórů" Péče a jídlo podle typu

 
Péče také zevnitř! Bod
z jídla jako „pórech potíží“ podle typu péče

mazu ucpání a prohýbání, černé tečky & hellip; potíží pórů, s péči o pleť, pečlivé stravě, jak se zevnitř Důležité je také péče. Představím si způsob, jak jíst, společně s péčí, problémy s póry.

Existuje několik druhů pórů obtížných a říká se, že vhodná metoda úpravy se liší v závislosti na druhu potíží. Zde pro každý druh potíží představím body péče a body péče při jídle.

póry nepokojí 1 „mazu póry“

v létě, jako je mazu mnoho vylučovaný tendenci problémy pórů prodloužit dobu. Nadbytečný mazu zůstává v pórech a hromadí se. V důsledku toho se říká, že se stane prick plug a stane se zanedbaným a obtížně se starat.

Při ručním zatlačení pórů se ucpává kožním mazu. Zvláště viděno na nosu a tvářích. Postaráme se o pevnou špínu na zadní straně pórů. Je také dobré odstranit kožní mastnotu pomocí stíracího lotionu, který odstraňuje kožní mazu!

Citace: Skincare University

Body výživy proti sebu póru

zdržet se vaření, jako hluboké smažené potraviny s použitím oleje. Nikdy ji nejíst! Vypracujeme techniku, jako je například vyvarování se letních sezón, kdy se snadněji vyskytuje mazu. Dokonce i se stejným olejem, aktivně vkládáme olivový olej a olej obsažený v modré rybce. Představme si olej, který je hladší než tuk, který mě učinil lepivým.

Citace: Péče o pleť University

póry Trouble 2 "melanin póry"
přijmou

póry špíny, myslím, že u některých lidí, které nějakým způsobem černé. Ve skutečnosti je možné, že opalovací krém a make-up rychle klesly a spáleniny byly snadné pro spáleniny, které jsou snadno vystavené.

Kosmetika deprimované v kožním tuku a póru se snadno oxidují a snadno pigmentují. Věnujte prosím pozornost bělicí péči, jako je bělení esence krásy a pórů.

Citace: Péče o pleť University

Pojďme se komponenty potlačit tvorbu bodu

antioxidační účinky nebo melanin z jídla na melanin póry! Rajčata s vitamínem ACE se doporučují. Doporučují se také polyfenoly jako čaj, kakao, červené víno. Vyberte prosím červené víno, pokud pijete. Je to stejný obrázek jako jídlo, které požíváte jako opatření proti spálení.

Citace: Skin Care University

póry problémy 3 "povislé póry"

v řadě faktorů dochází k redukci, jako je například kolagen, na kůži a póry, které ztratily pružnost Zdá se, že póry, které se stále více ztrácejí gravitací jako pásky, jsou ve stavu nazývaném naprosté póry.

Dirt bude také snadno zůstat. Je třeba vyčistit póry stejně jako poskytnout pružnost a cvičení svalů na obličeji.

Citace: Skincare University

Bod pokrmu pro padající póry

Pojďme si vzít kolagen a elastin, abychom získali elasticitu! Chrupavka a podobně jsou také dobré. Spolu s citrónovou šťávou atd. Se také užívá vitamin C a produkce kolagenu se provádí efektivněji. Kolagen, zvířecí kůže a zvířecí kolagen převzaty z kostí a chrupavek, existují dva druhy mořského kolagenu zhotoven z kůže ryb a váhy. Porovnejme, který z vás jí nebo ne.

Citace: Péče o pleť University

póry péče Buďte první, kdo z držení bod!
bodu

póry péči, a způsoby péče na kůži pro každý typ, zavedli jsme z obou stran před jídlem. Zvenku, uvnitř je cílem péče odstraňuje problémy s pórů na obou stranách, pojďme zaměřit na zdravou a krásnou pleť

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena