České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Co je to péče o tělo, aby se zabránilo svědění těla způsobené suchou pokožkou

 
Co je to péče o tělo, aby se zabránilo svědění těla způsobené suchou pokožkou

Když suchá pokožka pokračuje, Často svědění. Chcete-li zabránit svědění těla, jakou péči byste měli dělat? Tentokrát představíme péči o tělo pro správnou prevenci sušení.

Existuje možnost, že suchou pokožku lze zlepšit správnou péčí o tělo. Chtěl bych to podrobně představit.

a proč suchá
kůže nebo vyvolat svědění

schne, kůže bylo řečeno, že je svědění, protože potenciál, aby se stala semeništěm bakterií stanou se alkalické.


a kožní tuk pokrývající povrch kůže, snížení těchto nadržené intercelulární lipidy, včetně ceramidů, suchý obsah vlhkosti kůže na vnitřním pláštěm je snížena. Při bariérové ​​funkci oslabení kůže dochází k svědění, když se zde uplatňuje externí stimulace.

Pro nechráněnou kůži, světlý kontakt, jako jsou dotýká se vlasů a oděvů, známá kosmetika atd., Jsou také velkým podnětem. Sušené, obvykle naklonit pH alkalické kůže se udržuje mírně kyselé, bakterie je pravděpodobné, že se množit, že se říká, že jednou z příčin svědění může dojít.

Citace: Skincare University
Jak umyt

I když umyjete vaše tělo svědící, můžete ho umýt těžko. Bude se muset pečlivě umýt, protože se zhorší.

Je důležité udržet pokožku čistou pro citlivou pokožku, která se může zbavit potu. Mnoho lidí se však příliš mnoho praní, příliš třepává a dělá citlivou pokožku vlastními rukama. Pokud jste citlivou pokožkou, může se vaše tělo stát svědí. Takže to může být promyta goshigoshi ve vaně, ale samozřejmě bude působit na kůži.

Původně může být pot a prach propuštěn pouze vlažnou vodou. I když mazu je mýdlo je potřeba, suchá kůže, citlivé kůže ženy a starší osoby, v případě dítěte, musíte mít původně pozor na frekvenci používání a používání stránky, protože sekrece je méně mazu. Chcete-li umýt mýdlem každý den, můžete mít spoustu sekrece kůže, hlavy, obličeje, horní části hrudníku, horní části zad a snadno vyčistit končetiny. Jiné použití je dostatečné jednou za 2 až 3 dny.

mýdlo stejným způsobem jako pěny čištění obličeje, pěny, Promytí podle hladil ručně, bez poškození rohové vrstvy, takže není také, aby se přebytek mazu, bude méně pravděpodobné, že k sušení . Ručníky a houby poškodí pokožku vlákny, proto se snažte ji nepoužívat co nejvíce.

Citace: Péče o pokožku univerzity
svědění vyžaduje jemnou péči

Pro suchou pokožku, která je citlivá na pokožku, je nadměrné podráždění zakázáno. Postupně se zlepšíme tím, že ochráníme pokožku tím, že zabráníme zhoršení příznaků tím, že jemně umyjeme tělo a hladíme.

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena