České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Co je to svědění a zmatenost jemných zón, jak se vypořádat s vůní?

 
Co je to svědění a zácpa jemných zón, jak deodorizovat vůně?

Když mluvíme o citlivých zónách žen, jsou svědění, ucpanost, vůně a tak dále. Jaké jsou důvody těchto příčin? Tentokrát zavedeme opatření k řešení problémů jemných delikátních zón.

Tři problémy v citlivé zóně jsou "vůně", "svědění" a "mure". Jak můžeme tyto opatření řešit?

Jemná zóna je citlivá na stimulaci

Jemná zóna je nejtenčí část pokožky celého těla. Proto se říká, že je snadné být silně ovlivněno malou věcí.

I když se říká, že zvlášť tenké víčko ze stratům corneum je přibližně osm vrstvy stratům corneum, je pouze šest vrstev jemné zóny. To znamená, že je ohroženo vnějším podnětem a stresem.

Citace: Základní péče o pleť univerzitní


opatření day-to-day odlehčit potíže

opatření, je třeba mít na paměti, čistota. Péčeme o jemnou zónu pevně při koupání a nosíme čisté prádlo.

Pokud se potíte, nebo pokud je znečistěná menstruací nebo menstruací, změňte často spodní prádlo a ubrousek. Šortky jsou obzvláště prodyšný bavlněný materiál, ale spíše než perfektní džíny a punčochy jsou prostorné a prodyšné.

Citace: Péče o pleť University
v době

fyziologie, mohl cítit obavy, se doporučuje jako dusno opatření vůči sukni než kalhoty. Pokud často změníte ubrousku, budete schopni potlačit svědění a ucpanost.

Je-li svědění je trochu, prodává se mnoho léků, které potlačují svědění pro citlivé zóny. Může být užitečné, pokud vás napadne svědění, které nemůže být tolerováno při vyjíždění. Nakonec si uvědomte, že ztráta imunitního systému způsobená stresem a nedostatkem spánku může způsobit svědění a různé potíže.

Citace: Péče o pleť univerzity

Správná jemná zóna jedení

moc myslím, že budu držet čistit jemnou zónu, omyjte a otřete NG. Pečlivě opláchněte mydlo nebo tělo mýdlo a použijte břicho prstů, abyste jemně umyl.

Chcete-li zepředu, umyjte s pubikem, klitorisem, sexuální částí, perineální částí a nakonec anus, aby se umyl. Ochlupení, mytí firma masírovat základnu kůže, poslední tahat v takhle proti lehce toku vlasů v ruce a zanechává vlasy dostane daleko.

Citace: Vzhledem k tomu, péči o pleť takového univerzity

citlivé zóně, zatímco jiní uniknout stejné periodické a další ochlupení, budete potlačena získat vypadávání vlasů v šortkách na dělat.

Následně, v pořadí clitoris, sexuální část, perineum část, konečník, zatímco pozor na nad třením, kontrola v zrcadle, se zaměřením na část kde hromada byla shromážděna, Umývám se svým břichem. Zvláště umyjte části klitorisu skryté v předkožce klitorisu a drážky mezi labia majora a pupínky minora, takže je snadné shromažďovat falešné. Nakonec opláchněte se sprchou a důkladně opláchněte.

Citace: Skincare University
Buďte čistí a pohodlní

Křehká zóna může snížit symptomy správnou péčí Říká se. Musíte důkladně umýt, ale nepleťme se a pečlivě si umyjte péči, když se dotýkáte pokožky.

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena