České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Lidé se suchou kůží si pečlivě vybírají oblečení! Co je citlivý k pokožce přátelský materiál?

 
Pro osoby se suchou kůží je důležité vybrat oblečení! Co je citlivý k pokožce přátelský materiál?

Lidé se suchou kůží mají tendenci být citliví na kůži. Citlivá kůže je místo, které se chci vyhnout, protože se obává, že může narušit každodenní život. Zde vysvětlíme výběr oděvních materiálů tak, aby se suchá kůže nestala citlivou kůží.

Lidé se suchou kůží jsou náchylní k podráždění z vnějšího světa, takže mají tendenci být citlivou pokožkou. Lidé, kteří se stali citlivou kůží, mohou být doprovázeni svěděním jen tím, že nosí oblečení.

Co je "tlak na oblečení", když nosíte oblečení?

Lidé s citlivou kůží mohou dostat svědění, i když si otírají oblečení na kůži. Zdá se, že je to "tlak na oblečení".

Citlivá kůže trpí, svědění kůže velmi souvisí s třením s oděvem. Víte slovo "oblečení tlak"? Podle výsledků průzkumu třecí síly aplikované na kůži vypadá, že oblečení zatěžuje kůži právě tím, že ji nosí. Říká se, že tlak je největší, že bude mít tlak na zadní straně, aby na dlani vložil 10 kg pytel rýže.

Citace: Skincare University

Jak snížit tlak na oblečení?

Jaké jsou vlastnosti oblečení, které jsou vystaveny tlaku na oblečení?

Existují časy, kdy tkaní vlákna a fuzz nití poškozují pokožku. Tření mezi pokožkou a oděvem bude dráždivé a způsobí svědění, takže si vyberte kůži, která není dráždivá. Vezměte prosím na vědomí, že chemické vlákno má silné tření a snadno poškrábá kůži.

Citace: Skincare University

Někteří lidé se dostanou svědí kvůli odírání oděvních štítků. V takovém případě by bylo lepší vypnout štítek nebo ji navrhnout tak, aby nevyplňovala pokožku.

Lidé se suchou kůží jsou také opatrní o spodním prádle

Spodní prádlo má vysokou přilnavost k pokožce tak pečlivým výběrem materiálů, Doporučujeme, abyste to udělali.

Vyberte oblečení vyrobené z přírodních materiálů, jako je bavlna, hedvábí atd., Co nejvíce pro spodní prádlo, které se dotýkají pokožky přímo. Mezi nimi je hedvábně nejmenší šok, když zasáhne kůži. Pokud jste špatně hrubá kůže hedvábné prádlo, rukavice, pokud je to drsné ruce, ponožky, pokud máte rádi nohu změnit materiál na hedvábí, budou příznaky velmi zmírněny.

Citace: Skincare University Použití změkčovacích prostředků také moudře

Zdá se, že tření může být zmírněno pomocí změkčovače v oblečení. Zdá se, že výhradní změkčovadlo, jako jsou ty pro lidi se slabou kůží a pro atopii, jsou také v prodeji, takže si je dobře užíváme. Samozřejmě, nezapomeňte, aby vaše oblečení bylo čisté.

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena