České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Oficiální název červené hlavy je telangectasia! Jaká je příčina a léčba?

 
Oficiální název červené tváře je telangectasia! Co je příčina a léčba?

Stav, kdy se tváře a nos zčervenájí, se nazývá "červená tvář", ale tento příznak je ve skutečnosti příznakem telangiektázie. Co přesně je to? Zde uvedeme příčinu a léčbu telangiektázie.

Telangiectasie se rozvíjí proudem velkého množství krve do kapilár, které jsou hustě zabaleny do dermální vrstvy. Tyto výtoky jsou zpravidla regulovány funkcí autonomních nervů, ale pokud kapiláry zůstávají z nějaké příčiny rozšířeny, červenost nebude čerpána a zčervenání.

Co způsobuje telangektázii

Hlavní důvody, proč se načervenal, jsou následující pět.

1. Tenkost pokožky

2. Rozšíření kapilár o teplotu

3. Zánět způsobený akné

4. Zánět způsobený kožním mazu (seboroická dermatitida)

5. Předávkování alkoholu a koření atd.

Citace: Skincare University
Je důležité pochopit příčinu.

Chcete-li vyléčit telangiektázii, najděte příčinu Je to důležité. Kromě výše uvedených důvodů existují různé příčiny. Možná budete chtít jít do zdravotnického zařízení a zjistit si s učitelem.

Existují další věci, které se narodily nebo byly způsobeny stárnutím. Chcete-li udělat správnou péči a léčbu, začněte tím, že prozkoumáte, proč se vaše zarudnutí nejprve nahodí.

Citace: Skincare University
Léčba telangiektázie

Léčba telangiektázie zahrnuje "laserovou léčbu" a " Tam jsou.
a

laserové ošetření, přičemž tento způsob léčby vyzařování světla, který je generován pomocí speciálního zařízení do zasažené oblasti je ozářena světlem reagovat hemoglobin v krevních cévách, koagulační kapiláry, kontrakce Dám ti to.

Laserové ošetření, ale bude i nadále ozářeny drobné oblastí zájmu, Photofacial bude i nadále spoléhat na měkké světlo na celý obličej. Photofacial být stejný jako ošetření laserem, to umožněno zakrýt zarudnutí na základě smluv kapiláry, ale protože vlnová délka je slabý, účinek je mírný než ošetření laserem.

Citace: Skin Care University


zarudnutí opatření i ve své vlastní

telangiektasii je sice je možné léčit v nemocnici, provádět zarudnutí opatření doma Je to také důležité. Pojďme se postarat o váš životní styl a stravovací návyky tak, aby vaše autonomní nervy byly v pořádku, dejme péči o pleť, která je šetrná k pokožce.

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena