České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Můj jazyk se utahuje a bolí! Ale není to "glossalgie"?

 
Můj jazyk hoří a bolí! Ale není to "glossalgie"?

Charakteristickým znakem glossalgie je, že v jazyku je bolest, která nerozumí jasné věci. Nicméně, říká se, že bolest jazyka není vždy kvůli brnění. Takže jaké jsou další nemoci? Pokud jste

jazyka brnění, ale je často podezření glossodynia, my jsme řekli, že existuje také možnost dalších nemocí. Jaký druh nemoci, než je glossalgie, je zvažován? Zvláště je třeba věnovat pozornost onemocněním, které se snadno stávají těžkými. Pokud

nemoc
je třeba zvážit kromě glossodynia

jazyka bolí brnění, první, to je první glossodynia, která je podezřelá. Existují však i další možné nemoci jako možnosti. Například syndrom ústní alergie je jedním z nich.

Jednou z příčin brnění brnění je syndrom ústní alergie. Jedná se o alergickou reakci způsobenou konzumací některé surové zeleniny a ovoce. Jazyk a rty, ústa, hrdlo a bolest během několika minut. Jako symptomy v jiných, svědění, necitlivost, otok, ale, jako se objeví kopřivka, většina odezní v přirozené potravy a po jídle za chvíli je trávené v žaludku.

Citace: Health Care University

možnost orální lichen planus také
bolí dotykem pera, když jste

v potravě, tam Pokud se jídlo objeví v mých očích, existuje i možnost ústního lichen planus. Příčina není jasná, ale kov alergie výplněmi stresu a zubů, a metabolických poruch jsou považovány za příčinu.

Oral lichen planus je chronické onemocnění, při kterém sliznice keratinizuje a způsobuje zánět. To je často vidět na bukální sliznici na vnitřní straně tváří, ale také na jazyku a rtech. Bílý net nebo krajka-like sliznice kolem vitiligo může být, je doprovázena zarudnutím, to vám pomůže vřed (vředy) a erozi.

Citace: Health Care University

leukoplakie
sliznice bílých keratinocyty v ústech, jako je jazyk

začíná po stranách jazyka, v ústech Pokud se sliznice změní na bílou a keratinizují, leukoplakie (abstinence) může být také považována za možnost. Někdy je to jedna z nemocí, kterou chci věnovat pozornost, protože je doprovázena bolesti a bolesti.

Když je sliznice doprovázena červenou barvou, cítím bolest. Bílá membrána leukoplakie nemůže být užívána ani při tření, prosím, nesnažte se ji násilně brát. Stejný jazyk je bolest vyjde onemocnění bílé, ale existují orální kandidóza, rozdíl mezi leukoplakie, bílá membrána ústní dutiny kandidózy, čáry a body, je ve formě skvrnitého, gázy, atd. To je charakterizováno třením a bílá film může být vzat.

Citace: Je-li zdravotní péče univerzitní


lékaře, pokud budete cítit bolest v jazyku

jazyka bolí, často jsem podezření glossodynia je-li jazyk je bolest brnění by také různá onemocnění stejně. Vzhledem k tomu, že je také případ vážné nemoci, zeptejte se jich pevně diagnostikovat zubaře bez Kimetsuke sami.

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena