České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Opakuji to znovu a znovu! Co? Příčina "stehenní akné" a preventivní opatření

 
Opakuji to mnohokrát! Co? Příčiny a preventivní opatření pro "stehenní akné"

Stehna akné je pravděpodobné, že se opakuje znovu a znovu, jakmile to bude možné. Jak můžeme zabránit "akné stehen", které může být často připisováno struktuře pórů? Podrobněji zde uvedu.

Stehna akné může cítit nepříjemnou bolest a svědění jako stojící, sedící, chůze a dělat to kus oděvu s každodenní malou akcí. Zde uvádím příčinu stehenní akné a metody prevence.

Co je příčinou stehen?

Mnoho důvodů pro akné ve stehne se zdá být v pórech.

Stehna jsou charakterizována silnou kůží, spoustou vylučování kožního mazu a potu. Také jako hýždě se pot je vždy snadno hromadit a je ve stavu, který je snadný. Nicméně, protože je pokryté oděvem, nemůžete často otírat pot a péči je také obtížné, takže je snadné způsobit tvar pórů.

, protože to je původní místo sekrece velké množství mazu, u hormonální rovnováhy je narušen, když sekrece mužského hormonu, který má účinek nadměrné sekrece mazu zvyšuje, bude dále je pravděpodobné, že ucpání pórů.

Citace: Skincare University

Sebum a pot nejsou jedinými ucpávajícími póry. I když plánuji, aby byl každý den čistý, každý den se zdá, že někdy způsobuje ucpání pórů naopak.

Zadní část stehna je také součástí, kde zůstává více umývání. To může způsobit hromadění starého nadrženého nebo kožního mazu nebo může na pokožce zůstat mýdlo a šampon a způsobit tvorbu pórů.

Citace: Skincare University

Jak zabránit stehenní akné?

Abychom zabránili akné v stehnech, musíme se starat o husté stehna kůže.

horny péče
v peeling kosmetiku

stehenního akné je způsobeno tím, rohové vrstvy je tlustý hromadění potu a mazu v pórech. Proto je možné očekávat, že peeling bude obtížný odlupováním starého rohu pomocí kosmetiky.

Citace: Skincare University


Oblečení je dobrá prodyšnost

Předcházení tlakům a udušení je také důležitým bodem. Vyberte si něco, co je prodyšné, jak je to jen možné, protože se dostane do zuřivosti, když nosíte punčochy nebo punčochy.

Citace: Skincare University

Doporučujeme také spodní prádlo a spodní prádlo pro ty pokožky šetrné k 100% bavlně.

Umyjte to jemně a čistě

Mytí důkladně a udržování čisté bude také vést k prevenci akné. Zatímco nezapomínejte na zdvořilost, jemně se umyjte, pálíte jemnými jemnými bublinkami.

Citace: Péče o pleť univerzita je

péče
zevnitř

Akné dává životní styl také výrazně ovlivňují stravu day-to-day. Vyvarujte se mastných potravin a sladkého občerstvení, udržujte nutričně vyváženou stravu a dostatek spánku je také velmi důležitá pro prevenci akné.

Ve skutečnosti nejsou pupínky, ale možná folikulitida?

Nejen pimples mohou být stehna. Existuje také možnost onemocnění s názvem "folikulitida", která vypadá jako akné.

Folikulitida je onemocnění způsobené vniknutím stafylokoků ze zraněných pórů a nakažením. Je charakterizován tím, že je schopen produkovat červenou veverku a hnis s hnisem uprostřed a po několika dnech často vytvrzuje přirozeně. Často se objevuje v procesu léčby nechtěných vlasů pomocí holicího strojku nebo holení, takže je snadné stehno.

Citace: péče o pleť, aby univerzity
prevenci

, od malování krém nebo vazelínu, aby se při řešení nežádoucího ochlupení stehen aby nedošlo k poškození kůže, oholil vlasy proudění Oholeme to jemně. Také, protože pokožka oholených stop je citlivá, je také důležité, aby byla pevně zvlhčena lotionem a lotionem.

Pokud je akné najednou po dobu
vyčistit stehna

stehna, je zde riziko zhoršení tření s oblečením i trochu akce. S jen trochu problémy denně, stehenní akné může být zabráněno, tak aktivně pečovat a podívejme se na stehenní akné.

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena