České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

K osvěžující kráse ráno! Pampanův "otok obličeje" může být vyřešen snadnou péčí

 
V ranní osvěžující kráse! Pampanův "otok obličeje" je vyřešen s jednoduchou péčí

Každé ráno, když se dívám do zrcadla, můj obličej se stává bláznivý a hellip; Máte takovou ženu? Většina případů však zůstává nedotčena bez opuštění. Zde představíme péči o otoky obličeje, které lze snadno provést doma.

Otok obličeje je obtíž, která se těžko skrývá, bez ohledu na to, jak dobře to děláte. Nicméně, je možné odstranit potíže osvěžením jen trochu jednoduché péče o sebe. Jakou péči mám dělat?

Zabraňte otoku nápoji

Zvláštní vlhkost, která se nahromadí v těle, je způsobena otokem obličeje. Účinnost tohoto účinku povede k eliminaci otoků. Ten, který bych rád doporučil, je "pitná akce". Když pijete kávu a čaj, včetně kofeinu, povzbudíme vás, abyste v těle dodávali další vlhkost.

Nejvíce diuretik v potravinách a nápojích je považován za nápoj obsahující kofein. Káva, čaj, zelený čaj, čaj oolong obsahují spoustu kofeinu. Kromě toho byly hlášeny u okurky, melounů, pulzů atd. Diuretickou aktivitu již dávno.

Citace: Skincare University


Metoda koupání pro otoky

Chcete-li zmírnit otoky, je také důležité, aby vaše tělo bylo zatepleno . Tím, že přijme účinnou metodu koupání, lze ji snadno realizovat. Doporučení je "poloviční koupel". Vzhledem k tomu, že je ponořen do horké vody uvolněně, celé tělo se zahřívá lépe jako celek a pocení je efektivní pro vypouštění extra vlhkosti.

Koupání, které vám umožňuje odvádět pot a efektivně vypouštět vodu z celého těla, zatímco oteplení těla je ideální pro prevenci a protiopatření otoku. "Koupání v polovině těla", které dodává horkou vodu do spodní části srdce, je lepší. Pojďme pracovat při kontrole doby vanu a teploty teplé vody.

Citace: Je-li ohřev péči o pleť univerzity

ručník vyždímal v Este náladě

voda do horkého ručníku po dobu asi 1 minutu rozsah, můžete snadno horký ručník. Napařením horkého ručníku, který dosáhl dobré teploty na obličeji, můžete očekávat zlepšení oběhu tváře a zlepšení lymfatického systému. Kromě toho, schopnost relaxovat, také povede k nastavení rovnováhy hormonů. Pokuste se uvolnit čas před spaním.

Jakmile je horký ručník připraven, dejte ho na tvář. Je-li příliš horká, poškozuje kůži, takže pokud je příliš horká, přiložte vzduch a lehce ochlaďte. Napařování pokožky horkým ručníkem zvyšuje teplotu pokožky a zlepšuje krevní oběh, což usnadňuje další proudění vlhkosti a odpadu.

Citace: Skincare University

Efektivnějším způsobem je lehké utažení se studenou vodou po páření horkým ručníkem. Jak se krevní céva uzavírá a otevírá, krevní oběh se zlepšuje a tok odpadu proudí. Pokud je spousta, kolik horkých utěrek je vyrobeno, potíte rychleji, když je opakujete několikrát jako horký ručník → studená voda → horký ručník → studená voda ....

Citace: Skincare University

Estetická zkušenost doma

Opuch je žlutý signál týkající se krásy a zdraví žen. Pokusíme se co nejdříve přijmout protiopatření. Také, pokud máte spoustu času, uvolněte se, okoupejte a maste doma, abyste zlepšili otok chronické tváře.

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena