České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Jak se vybuduje únava, uvidíte stáří! Tři způsoby, jak eliminovat doma

 
Když se vybuduje únava, uvidíte stáří! Tři způsoby, jak se vyřešit doma

Přestože jsem unavená, cítím se trochu líto, že myslím na "starou tvář". Dokonce si myslím, že neexistuje žádný způsob, jak viditelného stárnutí v stárnutí, vzhled staré únavy je ten, který chcete odstranit péči o pleť. Dovolte mi představit příčinu stárnutí a jak ji řešit.

rovnováha práce a domácí práce, jako je například péče o dítě, bude pravděpodobně viditelné stárnutí nahromaděné únavu a žijí obsazeno. Dokonce i ve svých dvacátých a třicátých letech stále vidím to ve staré tváři asi 10 let. Vysvětlím, proč mi záleží a jak to řešit.

Jaká je vaše "stará tvář"?
a snaží se schovat do make-up příznaků do obličeje, aby bylo viditelné stárnutí

, tím více se stává tmavé oční make-up, únava se objeví na obličeji a na kůži. Jaká je příčina starnutí?

a kolapsem

stárnutí obrysu (čelní linie) kůže zhubnout, chrám je zapuštěn, byla nápadná kostra, jako Coquelles je líce, obrys bude pokračovat ke zhroucení.

Sagurumi

Sagging tuku a kůži sestupují kvůli oslabení kůže a výrazových svalů. Jedná se o fenomén, který může být způsoben otevřením pórů, dvojité brady a vaginální čáry také zašpiněním.

vrásky

od stárnutí a snižuje kolagenu a elastinu v kůži, nezmizí expresní vrásky, které mohou být tváří v tvář, je vyryto na hluboké vrásky.

spoty

Při stimulaci ultrafialovým světlem atd. Se pigment melaninu vyrábí uvnitř pokožky. Je přitlačován až k povrchu pokožky obměnou (metabolismus kůže), odlupuje se starou nadrženou hmotou.

Cyklus obratu postupně zpomaluje se stárnutím. Potom se melanin nahromadí, aniž by byl vypuštěn, což způsobuje skvrny.

Kusumi

Když horny hromadí odumřelé kůže narušením obratu v důsledku stárnutí se stává silnější, barva kůže vypadá matně Ppoku šedou.

Citace: Skincare University

Medvědi pod očima pozor na stárnutí, takže buďte opatrní!

stárnutí, jako pokleslý se stane „černý medvěd“ pokožky, což může být příčinou, a tam je „čaj medvěd“ kůže nudné a skvrna ovlivnit. Jako je například „Modrá Bear“ je špatná cirkulace často u lidí, kteří používají jako je příčinou osobního počítače, existuje mnoho může způsobit obličeje stárnutí jsou tři medvědi.

Mnoho kapilár prochází kolem oční bulvy, protéká krev, krmí živiny a kyslík do očí. Je pokrytý orbitálním tukem (rakovinovým odpadem), který působí jako polštář, který chrání vaše oči. Víčka ho podporují. Očních kůže je velmi tenká, protože mazové žlázy je malá, je zde také suchá a snadno místě, je náchylný k pigmentaci podnětem, jako je rub.

Citace: Skincare University

Jak eliminovat "Kuma" doma může být doporučeno!
může

Bear, jako způsob péče o pleť, pokud si myslíte, že právě probíhá, je také možné ošetření ve zdravotnických institucích, jako je péče a klinik v salonu krásy. Další navrhovanou metodou je vyzkoušet tři řešení, která můžete udělat doma. Medvěd hnědý

skvrny a otupělost, jako je pigmentace je hlavní příčina, pojďme péči v kosmetice bělící složky se mísí.

Modrý medvěd povede ke zlepšení tím, že vaše krevní oběh hladší oteplováním očí horkými ručníky nebo masírovat oči. Pro lidi s anémií doplňte železa s jídlem nebo doplňky, nebo je lepší léčit celý krevní oběh mírným cvičením nebo poloviční koupelí.
věc je těžké přijmout

černý medvěd malátný v domácí péči, ale proto, že když dojde k bobtnání je medvěd se stává výraznější, a dávat pozor, aby se příliš mnoho soli a studených nápojů.

Citace: Skin Care University

Přidáno do denní péče o pleť! Jak řešit "Kuma"

Proč nezkusit 3 způsoby, jak můžete očekávat efekty se způsobem vyřešení "Kuma"? Cesta ke stárnutí ve věku "Kuma" je příznakem, který se může objevit bez ohledu na období v závislosti na životě. Přidejte ji každodenně ke každodenní péči o pleť, takže se nezdá být "stará tvář".

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena