České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Zkusnění nosu a čela může být seboroická dermatitida! Co? Léčba a péče o sebe

 
Červenost nosu a čela může být seboroická dermatitida! Co? Léčba a péče o svrbení a zánět v oblasti T, jako je nos a čelo, mohou být "seboroická dermatitida". Zde vysvětlím příčinu seboroické dermatitidy způsobené mému nosu, jak ji zacházet, metodu sebeobsluhy, kterou lze provést, když jsou příznaky mírné.

Pokud se objeví červený zánět v nosu nebo na čele, svědění, póry jsou drsné atd., Možná seboroická dermatitida Tam je sex. Zavedem příčinu a léčbu.

Co způsobuje seborrickou dermatitidu v nosu?

Seboroická dermatitida se vyskytuje kvůli druhu formy nazývané "Malassezia". Původně asi 260 druhů domorodých bakterií žije na lidské pokožce a Malassezia je jedním z nich. Vzhledem k tomu, že je nehumánní, Malassezia se nezvýšila, a tak si to nedopusťme špatně.

nos a jeho okolí, ale je tam, kde zejména sekrece kožního mazu je vyšší v kůži, je houba, která preferují mazu Malassezia je také pozemek snadno rozmnožovat. Pocítí póry kolem T-zóny, jako jsou nos byl hrubý, nebo způsobit svědění, je-li jako nebo způsobit červené zánět, budete muset k pochybnostem o seboroická dermatitida.

Citace: Health Care univerzita je

může dojít léčebné metody
seboroické dermatitidy

červené zánět a svědění v nose a na čele, mnozí v seboroické dermatitidy Tam je, jak s ním zacházet.

Aplikace topické medicíny

Základní léčbou je použití topické medicíny. Je-li zánět je závažné zastavit zánět v steroidů (kortikosteroidy), a pak se bude tak, že vyhladit Malassezia s anti-houbové agent. Naopak, jestliže existuje malý zánět, může být možné získat terapeutický účinek pouze s antifungálním činidlem.

Citace: V případě zdravotní péče univerzity

Čištění
podle estetická dermatologie přístupem

póry seboroická dermatitida otevřený, zmenšit póry v laseru YAG, Navíc je efektivní snižování tepla malassezií. Toto ošetření se nazývá uhlíkový peeling.

Kromě toho, pokud je zarudnutí je nápadné provádí světlo ošetření IPL, smrštěním cévy je také způsob pro odstranění zarudnutí. V případě žen je také dobré mít na mysli léčbu těmito kosmetickými dermatologickými přístupy.

Citace: Je-li univerzitní zdravotní péče

self-péče o případu je mírné příznaky

příznaky mírné, zdá se být schopen sebeobsluhy, pokud je do určité míry.

příjem vitaminu skupiny B k normalizaci metabolismu mazu, jako je zabránění poškození ultrafialové vede ke snížení bariérové ​​funkce rohovité vrstvy, přičemž tento způsob nezhoršuje seboroická dermatitida existovat mnoho . Zvláště, protože nos je součástí, která snadno zasahuje sluneční světlo, vynasnažte se vyloučit ultrafialové záření.

Citace: Health Care University
také

, Malassezia je proto, že tyto bakterie upřednostňují maz, je také důležité kontrolovat množství mazu nosu kolem každodenní péči o pleť.

Používáte-li tekuté základové nátěrové hmoty nebo olejové čištění, můžete se obtěžovat zvýšit svůj vlastní tuk a olej, který bude sloužit Malassezia.

Citace: Health Care univerzity


prevenci v kontrolní mazu

nos zánět a svědění, existují-li příznaky, jako je drsný pocit pórů, mazotok Existuje možnost sexuální dermatitidy.

Ovládejte množství kožního mazu s pečlivou péčí o pokožku, abychom zabránili zarudnutí a zánětu, protože nos má hodně mazu.

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena