České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Tajemství, které se nikdo nemůže ptát! Řešení hrozby choulostivých zón důkladně

 
Tajemství, které nikdo nemůže klást! Jak se vypořádat s hrozbou jemné zóny důkladně

Není v křehké zóně neznámá věc? Zdá se, že existuje mnoho případů, kdy to necháte, protože je to místo, které je pro lidi těžké poslouchat. Zde uvádím tajně, jak se vypořádat s chybami zlehkých zón.

Některé věci v jemné zóně mohou způsobit svědění a bolest, jiné nemají žádné příznaky. Je-li však ponecháno, je možnost dalšího zhoršení. S jakými opatřeními je třeba se vypořádat? Pokud jste


pozornost herpes a syfilis

vředy a puchýře na genitální oblasti, ale je vidět, existuje možnost, genitální herpes a syfilis. Jedná se o pohlavní choroby, které jsou infikovány stykem, jako je sexuální aktivita. Pokud se s ním nerozhodnete dříve, existuje nebezpečí, že partneři budou nakaženi. Dokonce i když neznáte příčinu, nejprve se poraďte s gynekologickým oddělením v počáteční fázi.

Jedná se o onemocnění, při které dochází k kontaktní infekci způsobené herpes virusem. Je charakterizována tím, že se vulva stává červenou, puchýřkou, doprovázenou bolestí. Někdy jsou puchýře rozbité a ztratí se. Symptomy se mohou objevit ihned po infekci a příznaky se mohou objevit po nějaké době. Po infikování to úplně nevyléčí. Protože v těle jsou v těle bakterie, existuje mnoho případů, které se mohou opakovat.

Citace: o péči o pleť University

sexuální aktivita, Treponema pallidum je infikována vstupuje do malé trhliny. Těžká hrudka se může vyskytnout asi 3 týdny po infekci a nastane volánka. Neexistuje žádná bolest, ale lymfatická uzlina se může dostat ven. Tento stav se nazývá syfilis I. stupně.

Citace: Je-li péče o pleť University

i možnost „folikulitida“ genitálního

red pramínek dole je vidět, „folikulitida (další plantáže) Možnost myšlení je také zvažována. genitální oblast dámská se nachází ve stále dusno přátelské prostředí ve fyziologii menstruační krve a tkanin. Tento horký a vlhký stav se snadno infikuje bakteriemi a vyvolává folikulitidu. Když se stává těžkou, může způsobit bolest nebo silné svědění.

V kořene vulvy se nachází mnoho malých pustulí. V počáteční fázi může být provedena červená, ale je zde málo bolesti nebo svědění. Když se to zhorší, stane se hrudkovitým stavem a existuje možnost, že je skrytá. Pokud se stává ještě těžší bolesti a svědění, doprovází se tak v této době léčba dermatologií.

Citace: Univerzita zdravotnictví

Jak se vypořádat s "folikulitidou"?
s cílem zlepšit folikulitida o

genitální oblasti je, že je důležité mít na paměti především čisté životní prostředí. Důrazně se věnujeme výměně hygienické vložky, přeměňující ji na prodyšnou spodní prádlo, umývání špíny se sprchou a tak dále. Také v případě závažných příznaků může být nutné, aby lékař předepsal interní přípravek nebo masti.

Je-li mírné, dochází k samovolnému prosakování a hojení. Sprchujte často a udržujte jej vždy čistou. Je také efektivní nahradit spodní prádlo s dobrou ventilací často co nejvíce. Také snížení počtu pubických vláken snižuje vlhkost a ztěžuje to, že se bakterie hromadí. Pokuste se také často vyměnit ubrousek i během menstruace.

Citace: jak je zdravotní péče univerzitě


konzultaci k lékaři okamžitě, pokud starostí

o problémech citlivé zóně je často vede k další závažné, pokud jim sám případ odejít To je. Pokud se projeví svrbení nebo svědění, nedoporučujeme se snadno, doporučujeme, abyste co nejdříve konzultovali s lékařem.

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena