České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Účinky a jak jíst z „tygří ořechy“, které jedí silniční Angelica

 
„Co to není mé SP špatně“ v

1- 18.května 2016 (pondělí) vysílání TBS, „konferenciér Proč jíst Byla také funkce nazvaná "Nemáte tuk?" Byl to velmi zajímavý obsah, takže zde bych rád představil jeho obsah. Tentokrát je Michikata Angelica.

 • Devi paní Hen: lidský vztah - zuby zdraví zubů a dieta není výkrm!
 • Yoko Natsuki ed: Yoko Natsuki také překvapující účinnost

  sponzorovaný odkaz na "Amaranth" se jíst více než 20 let
  silniční Angelica dieta

  víte populární Silnice Angelica modelu je nyní 30 let. Tři velikosti B 86, W 60, H 88 mají vynikající rozměry po dobu 10 let. Když už mluvíme o 30 letech, je stále mladý, ale zachování tohoto čísla není snadné.

  V tento den, večeře s dvěma přáteli Daikanyama které pronásledují Ivey Place (IVY místo). Michibata Angelica vypadá docela podobně jako víno. Objednat Nari sednout říkal, například „Jsem chtěl pít víno v okamžiku seděl“ (směje se)

  salát, carpaccio, uzenin talíři, pečené kuře, jako je celkem šest jídel. Já dobře jdu. K otázce pracovníků program, který „Od modelu bych byl úžasný abstinence“, silniční Angelica odpověděl, že „to není v základní péči, kterou normálně jíst.“

  našel jeden tu skutečnost, že silniční Angelica nejí salát jako první. Vzhledem k tomu, že se říká, že je obtížné tuku a jíst zeleninu jako první, ale myslím, že mnozí lidé jedí na mysl pořadí, tak nějak to vypadá, že jíst, co se vám líbí s podobným načasování aniž by se museli starat o .

  Kromě toho je tempo a množství vína úžasné, i když se jedná o množství! Tři lidé, ale za 20 minut se vrhli do druhé lahve. Nakonec jsme vypili čtyři vína. Existuje poměrně hodně jedné osobě láhev jedné osoby jednoduchým výpočtem ~ ne? Mimochodem, všechny čtyři jsou jako bílé víno.

  Příjem kalorií na osobu na večeři tohoto dne je 2041 kcal. Vzhledem k tomu, průměrný příjem kalorií za den žen v jejich 30s je věcí 2012kcal, bude to jen za to, že překročil večeře.

  Mimochodem, nezmínil v programu, kromě kalorií, víno je vysoce podezřelé z alkoholu sacharidů slušné. Když se červené víno na 100 g je 1,5 g, bílé víno jsou zahrnuty sacharidy 2,0 g, převede tento den pil sám jednoduchým výpočtem vína množství asi 1000 g (= 750 x 4 ÷ 3), 20 g cukru Budete mít příjem potravy (zhruba ekvivalentní 5 knedlíkům). [Články] říká saké sacharidů, kalorií, vhodného množství stolního cukru ligy šest bodů
  potřebného omezení stravy, aby byli úspěšní

  nebo, a to také znamenat, že je den jedno jídlo Zdá se, že jíst zdravě oběd pevně každý den. Oběd v tomto okamžiku, zdá se, je obilovin a ovoce, zelené smoothie. (I nezmínil o snídani)

  nebo nebudou přibírat na váze k pití a jídlu tajemství - Tiger matice

  Takže silniční Angelica Proč takže nemusíte ztloustnout silnici Angelica?

  Midori Angelica měla "nějaké ořechy" před večeří.

  To jsou tygří ořechy. Jedná se o jídlo, které bylo jedené v BC Egypta (jakési hlízy = zelenina), „modelu svět jedné krása geek,“ silnice Angelica je, že ze super jídlo, které je nejvíce 2016 pozornost.

  Největším rysem je drtivá většina dietních vláken. Neuvěřitelných 14 krát lopuchu nejvíce vlákniny je prý často v zelenině jsou také zahrnuty vlákniny, je to tak vláknina z lopuch 1 povinnosti mohou být přijata do koulí Tiger pouhých 20 zrn.

  sám říká: „Výkon Tteyuu jedí ořechy budou myslet, zda integrovaná údržba (tajné) z,“ řekl věci. Samozřejmě byste neměli přehlédnout, že jste v pohybu. Nezmínil jsem se v programu, silniční Angelica, na kterém jsou spuštěny každé ráno, má také svalové trénovat na osobním trenérem (Reference: Silniční Angelica Oficiální blog)

  Tiger ořechy efekt

  Takže, jak se o tygřích oříšcích na léčivu účinně používá při dietě?

  Otake zažívací Podle Shinichiro Otake lékař interního lékařství ředitel „Tiger ořechy vláknina je velmi bohatá. Vzhledem k tomu, abychom se jemně, jak se zvednout hladiny krevního cukru po jídle na něj, tuhý tuk Můžeš si to představit. "

  Když se hladina cukru v krvi, aby špice, inzulín k usnadnění zachycovací tuk je vylučován ve velkém množství, může způsobit obezitu. Vzhledem k tomu, Vláknina bohatých tygřích ořechů je možné potlačit to tím, že budete jíst před jídlem, není to, že strava účinek lze očekávat.

  Toto je prostě „ne ztloustnout a jíst jako první ze zeleniny“ pro přesně ze stejného důvodu. Kromě toho, protože tygří ořechy jsou zahrnuty vlákniny než zelenina, tím, že budete jíst před jídlem, tak můžete jíst, aniž by se museli starat o pořadí, v jakém k jídlu v době jídla.

  Nemyslíte si, že je to velmi užitečné? Myslím, že je, že každý pravděpodobně jste byli lidé, kteří si vyzkoušeli „jíst zeleninu v prvním“ Cítil jsem, že jsem docela obtížné I „jíst zeleninu jako první.“ I když je možné, pokud Moraere ven jen první v salátu, jako restaurace, v obvyklém tabulce, kde jsou seřazeni jaké zboží také z příloh a teplou rýži, a vyvolat kromě toho všeho, v první řadě k tomu, že jedl salát všichni, Není to tak snadné.

  Tiger ořechy mohou být konzumovány bez jader, jen hnůj. Pro chuť silnice říká Angelica, „Dostal jsem se velmi sladké a podobné mléčné chuti. V přirozeném sladkostí, velmi chutné. Takže si myslím, že opravdu dobré Toka děti“ a věcí.

  Přehled vypsaných

  V programu, ale byl jen úzké-up, že vlákniny tygřích ořechů, ostatní živiny bude co? Snažil jsem se to pochybovat. Prodejna tygří ořechy se nachází v jeho vlastním způsobem, ale protože tak dobrý postřeh nebylo jasné, jsem se shrnout do několika možných zámořských vývozců místě odkazu.

  Tiger matice živin efektivnosti a účinnosti
 • vlákniny snížit bohaté zvýšení ⇒ hladiny glukózy v krvi, zácpa vyřešen, účinek
  , například k potlačení chuti k jídlu
 • lipidů tam účinek
  z ⇒ předcházet onemocnění srdce (podobně jako olivový olej) nenasycených mastných kyselin
 • hořčík bohatý ⇒ syntéza proteinu, metabolismu lipidů, nastavení hladiny cukru v krvi, účinek
  úpravu krevního tlaku
 • aminokyselina arginin bohatého na ⇒ účinek
  regulace krevního tlaku
 • vitamin E bohaté ⇒ antioxidant ⇒ arterioskleróza, onemocnění souvisejících s životním stylem, účinek
  , jako je anti-aging
 • draselný bohaté (více než banány) ⇒ prevenci edému, není špatný vliv
 • obsah bílkovin, jako je například prevence vysokého krevního tlaku (více než celozrnný)
 • nízkokalorických (100 g s asi 500kcal ⇒ 20 tablet = 20g = 50kcal ⇒ mandle asi polovina)

  tímto způsobem, barevné dobré pro zdraví a diety kromě dietní vlákniny v maticemi Tiger Jsou zahrnuty Rona živiny, je chybou, která vypadá, že má velmi dobré formě zdravé výživy.


  že Tiger ořechy jsou vynikající

  Tak jsem se snažil shrnout bod, který se zdá být vynikající Tiger kromě živin ořechy.

 • snadno k jídlu, aby představit, bychom měli jíst pouze v případě, že zelenina se vlákninu, velké množství zeleniny, ale není tak snadné jíst na začátku jídla. Je velkou zásluhou, že můžete jíst polyprop před jídlem a jídlem, aniž byste jedli při jídle.
 • Kromě pre-večeře občerstvení, aby se místo toho, tygří ořechy je ideální pro malou špetku jako lehké jídlo nebo svačinu. „Doporučená je jídlo? -Sladké když jste unavení je opačný efekt!“ Představíme i, ale snacking Doporučuje se ořechy. Mezi maticemi, že obsahuje více než trojnásobek vlákniny z mandlí, kdoví co ještě z živinami bohatých tygřích ořechů lze říci, že je úžasně zdravá svačina. Vypadá dobře i na občerstvení.
 • Dokážete si představit, že by chuť je dobré, tak špatné, jestli něco podobného (mléko ish), ořechy a není pravděpodobné, ale, ale je to opravdu lahodné Je to proto vypadá velmi mléko je přírodní sladkost.
 • atraktivní Tiger ořechy také na související produkty, prášky, oleje a podobné produkty, jako je mléko. Tygří ořechy samotné jsou pouze občerstvení, ale strava nenahrazuje, je pravděpodobné, že bude klást i zavádění day-to-day jídlo tím, že výhod souvisejících s potravinami.
  je

  Tiger matice s takovým šarmem, ale zda účinku programu, zdá se, bohužel poměrně nedostatkovým zbožím. Vzhledem k tomu ještě, jako je také obchod, který bylo rozhodnuto brzy na skladě, nebo máte-li zájem Proč nezkusit jednou. (Prosím, podívejte se zapnutím „přítomnost nebo nepřítomnost skladě“ až „display all“ na trhu Rakuten)
  ■ Tiger ořechy: Rakuten trh

 • Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

  Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena