České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Od této chvíle bude vaše kůže v obranném režimu! Začneme UV péči s nadrženým! [Beautog]

 

Trezory a preventivní opatření jsou perfektní! Věděli jste, že hrůza ultrafialových paprsků není jen to? Ultrafialové světlo zbavuje vlhkost stratum corneum povrchu kůže a ničí základový kolagen, který vytváří nové buňky. Péče o tento stratum corneum je důležitá.

Co je to UV záření?

Pokud řekneme opatření proti ultrafialovým paprskům, může být obraz léta. Nicméně, i když kolísá množství ultrafialového záření v závislosti na období, ultrafialové záření klesá po celý rok. Opatrně přijmeme opatření proti ultrafialovým paprskům každý den a zaměřujeme se na krásnou pleť s dobře udržovanou strukturou.


UVB kolísá sezónně a začíná postupně zvyšovat od května, je největší v červnu a srpnu. V porovnání s létem bude jaro a podzim asi polovina, v zimě to bude asi 1/5. Na druhou stranu je UVA nejsilnější v květnu, nejnižší je prosinec. Nicméně tam je asi polovina května, takže se jej nemůžeme zbavit ani v zimě. I v únoru je množství ultrafialových paprsků 80% letošního léta, takže lze říci, že opatření ochrany proti UV záření jsou nezbytná po celý rok.

Citace: Skincare University
Základy UV ochrany

UV protiopatření se zdá být efektivnější při použití více položek namísto jednotlivých položek, jako je například pouze opačný krém . Položky, jako je každodenní péče o pleť + make-up + opalovací krém + sluneční brýle a sluneční brýle. Říká se, že opatření na ochranu proti UV zářením mohou být dále posílena opakovaným opálením opalovacího krému.

Nezáleží na tom, jak vysoký je efekt, je nutné znovu natřít. Vzhledem k tomu, že se jedná o ultrafialovou péči s SPF 1 = 20 minut, pokud je například SPF 30, bude to 600 minut, myslím, že má 10 hodin účinku. Nicméně, pokud se poteší, jeho účinek bude snížen, takže je nezbytné, aby jemná péče, například překreslení, byla silná v 10:00 v 1. den a 14:00 v 1. den.

Citace: péče o pokožku univerzity

UV péče je od péče nadržená!

Ultravioletové paprsky říkají, že poškozují kůži dokonce i na úrovni DNA, což činí obrat větší pravděpodobnost narušení. A zdá se, že starší buňky se stále více a více hromadí, což způsobuje vrásnění pokožky a otupělost.

Kůže, která je v obranném režimu s tlustou nadržkou, která se snaží zabránit letní stimulaci, nepřijímá okamžitě čištění. Především je třeba pečlivě odstranit nadržené pancíř, který nosí kůži. Chcete-li odstranit houkačku, která se hromadí na povrchu kůže, jsou sezamové a loupání účinné. Pokud máte obavy z gohiki a drsnosti, když se k němu dotknete, pojďme si s peelingem zacházet, pokud máte obavy o sezam a otupělost.

Citace: Skincare University

Kromě toho je úvodní esence, kterou používáme před lotionem, účinná. Úvodní esence zvyšuje účinnost kosmetiky, kterou je možno užívat později, a také snadné přidání přímo před lotion, který používáte, je také atraktivní.

Po pečovatelské péči pečlivě poskytněte dva druhy vlhkosti!

Jakmile jste si vyrobili kůži, která akceptuje péči o pleť, je konečně čas na make-up vody. Zde je důležité dodat dostatek vlhkosti. Nejdříve molekula otevírá cestu vlhkosti s množstvím jemně pronikajících, lehkých textur. Dále uschovejte vlhkost na pokožku silným typem lotion se silnou schopností zadržovat vodu. Ideální je rozlišovat mezi těmito dvěma druhy makeup vody.

Vyhlazením buněk z jádra vytváříme silnou základnu kůže, která není snadno poškozená. Před uvedením olejů, jako je krém a olej, je základová konstrukce vlhkosti klíčovým bodem obnovy poškození kůže v létě. Aby se zvýšila bariérová funkce pokožky, doporučuje se přidávat gel a další esenciální tekutinu mezi krém a krém.

Citace: péče o pokožku univerzity

celková péče s ultrafialovou péčí

Nedávno existuje mnoho různých druhů předmětů pro ochranu proti UV záření v kosmetice. Časté jsou také velmi důležité opatření na ochranu proti ultrafialovému záření, ale péče o pokožku po expozici ultrafialovým paprskem je stejně důležitá. Postaráme se o to celkově pomocí krémů na opalování a krémů, které se sami vyrovnají.

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena