České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Který typ jste? Vyšetřovat základ typech a vlastnostech [Yoshirogu]

 základem ovlivňuje makeup základní

Nadace, v královské cestě z bodů, pokud jde o make-up, Není přehnané tvrdit, že je to klíčovou věcí, jak řídit krásnou pleť.

Nadace, která je základem makeupu. Zahrnuje póry, upravuje barvu pleti a provádí různé role. Nicméně, to se stává příčinou nepoužívají a make-up or've vidět v těžkém make-up, co bylo vhodné .... Pokud znáte charakteristiky typu, musíte vybrat ten, který vyhovuje vašim potřebám!

Skin-friendly prášek nadace

Prášek nadace je ten, který kompaktní prášek. Vzhledem k tomu, olej je méně méně pravděpodobné, že bude nerovnoměrné, je oblíbeným základem a provést jednoduše ze je to v kompaktní.

ještě mnoho přísad, jako jsou emulgátory a konzervační látky nejsou používány, můžete říci, že šetrné k pokožce, než například v tekuté nebo krémové typu. Vzhledem k tomu navíc práškový olej lesk může být potlačena mazu u nás absorbovat, dalo by se říci, že je vhodný pro lidi mastnou pleť.

Růst je dobrý! Tekuté nadace

Tekutý typ vodnaté textury je charakterizován dobrým přizpůsobením k pokožce a dobrému prodloužení. Je také snadno použitelný široce, protože se může mísit a používat různé barvy. Doporučeno pro ty, kteří chtějí skrýt skvrny a vrásky!

Protože se ve srovnání s práškovým základem stává nerovnoměrné, musí se s ním dobře zpracovat pomocí houbičky a tak dále. Kromě toho, protože olejová složka je hlavní, zátěž na kůži ve srovnání s práškovou základu je větší, se říká, že bod je také hrdlo náchylný k kožní problémy.

Atraktivní vysoká krycí síla! Krémový základ

Více textura než tekutý podklad s velkým množstvím oleje a bavlny. Kapacita krytu také překračuje tekutý podklad!

Doporučeno pro ty, kteří chtějí pokrýt kožní potíže, jako jsou skvrny, otupělost a póry. Protože má vysokou hydratační schopnost, lze říci, že je vhodný pro lidi se suchou pokožkou, protože po aplikaci může udržovat vlhký pocit.


Pokud se rozhodnete pro jinou pleť nebo účel, bude to zábavnější. O jaký typ nadace jste se zajímali? Zkuste vyzkoušet typ, který jste dosud nikdy nepoužili a zkuste objevit sebe sama

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena